ס.אבי מנעולים הינה החברה הראשונה בארץ סוכנת של מולטילאק ורב בריח. ס.אבי מנעולים מתפעלת כ 5 ניידות שירות שכל רכב מצויד במכונות שכפול מפתחות המתתקדמות בעולם ומגיעות לבית הלקוח במקרה של אובדן מפתחות. סם ואבי הינם מנהליי החברה ומתמחים בענף המנעולנות למעלה מ23 שנה.

תוכלו למצוא אצלנו את כל מותגי הנעילה המתקדמים של חברות רב בריח ומולטילוק, אנו בלעדיים באזור המרכז לשכפול מפתחות MT5 בעלת חמש כוכבים הגנה (נגד קידוח ודגדוג) כמו כן את צילינדר הדגל של חברת רב בריח הנקרא לוקסיס בעל 5 כוכבים גם הוא והינו צילנדר הדגל של חברת רב בריח, אנו מורשים ובלעדיים לספק באזור המרכז והסביבה את הצילנדרים הללו המעידים על רמת ביטחון מלאה ואיכותית במיוחד.

כיום קיימים מגוון רחב של מפתחות המגיעים עם כרטיס לשכפול המפתח (ללא כרטיס זה אין אפשרות לשכפל מפתח) הינכם יכולים להגיע אלינו תמיד ואנו נשכפל כל מפתח החל ממפתח דואר ועד מפתח לבית. בנוסף בחנותנו תוכלו לקבל הנחיות בנושאי אבטחה ומיגון, יועצי האבטחה שלנו יעזרו לכם בבחירת המותג המתאים לכם הן מבחינת תקציב והן מבחינת איכות, לכל לקוח פתרון מקסימלי המותאם לכיסו ולפי צרכיו.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

שלח כרטיס עם

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב email
מייל