ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול שלטים לסוזוקי

1. דצמבר, 2014

article-image

ישנם דגמים שונים של סוזוקי הנמכרים בישראל – סוזוקי ויטרה, סוויפט, ספלאש, ג'ימני, אלטו ועוד. מלבד הדגמים השונים ישנם גם מודלים חדשים וישנים. כאשר מסתכלים על התמונה הגדולה של המודלים השונים רואים שישנם סוגים שונים של שלטים, דבר היוצר אתגר למי שמתעסק בשכפול שלטים לסוזוקי. מנעולן מקצועי המכיר את הדגמים השונים יודע איך לטפל בכל רכב ולעשות עבורו שכפול שלטים לסוזוקי.

בשונה משכפול מפתחות, שכפול שלטים לסוזוקי גם דורש התאמה ותכנות של השלט לרכב. ישנם מקרים בהם ניתן לתכנת שלט אחד בעזרת שימוש בשלט אחר וישנם מקרים אשר צריך לעשות את זה ברכב. אך כמו שאמרתי ישנם סוגים שונים של שלטים וכל אחד הוא מקרה בפני עצמו.

לעתים אין שלט לשכפל ואז במקום לעשות שכפול שלטים לסוזוקי, צריך לעשות התאמה של שלט חדש לרכב. זוהי עבודה שמנעולנים יכולים לעשות, אך לא כולם. יש צורך במנעולן מוסמך, בעל הידע והכלים לעשות עבודה מסוג זה. שחזור של שלטים דורש קודם כל שלטים בעלי אותו תדר אותם ניתן לתכנת, שנית יש צורך בציוד ממוחשב שלא לכל מנעולן יש.

חשוב שתדעו שיש פתרון, במקרים רבים בהם אנשים נתקעים ללא שום מפתח או שלט הם נבהלים ולא יודעים למי בדיוק לפנות. בדרך כלל הם פונים קודם כל לסוכנות הרכב, אך האמת שמנעולן יכול לפתור את הבעיה במהירות רבה יותר וגם במחיר נמוך יותר ברוב המקרים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...