ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול שלטים לניסאן

1. דצמבר, 2014

article-image

הרכבים החדשים של ניסאן מכילים מערכות מתקדמות אשר נועדו לעזור לנו לשמור על הרכב מפני גניבות ושימוש לא מורשה. הדגמים החדשים מגיעים עם SMART KEY או כפי שחברת ניסאן קוראת לו Nissan intelligent key. מפתח זה הוא בעצם שלט מתוחכם מאוד, הוא מאפשר לנטרל את פעולת האזעקה ולפתוח את הרכב או תא המטען בלחיצת כפתור. כאשר נכנסים לרכב ורוצים להתניע, גם את זה ניתן לעשות בלחיצת כפתור. ברכב עצמו ישנו כפתור להתנעה, אין צורך להכניס שום מפתח, מספיק רק להיות ברכב עם השלט וכפתור ההתנעה יעבוד. אפילו לא צריך להוציא את השלט מהתיק.

שלט מתוחכם מסוג זה הופך את השימוש ברכב לנוח יותר וגם מגן עליו מפני גניבות, במקביל הוא הופך את נושא שכפול שלטים לניסאן לבעייתי ומורכב. רבים חושבים שברגע שמאבדים את השלט המקורי אז הפתרון היחידי הוא לפנות לחברת ניסאן ולשחזר את השלט. האמת היא שזה לא ממש מדויק, למרות הקשיים הרבים בשכפול שלטים לניסאן, מנעולנים מקצוענים יודעים לעשות זה.

שכפול שלטים לניסאן מהסוג של Nissan intelligent key, דורש ידע מקצועי ברמה גבוהה אך גם שימוש בציוד ממוחשב במיוחד למטרה זו. לא לכל מנעולן יש ציוד מתקדם המאפשר להתמודד עם שלטים חכמים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...