ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול שלטים למיצובישי

1. דצמבר, 2014

article-image

גם לבעל רכב המיצובישי הכי חדש, עלול לקרות מצב בו הוא צריך שירות של שכפול שלטים למיצובישי. לפעמים מאבדים ולפעמים מתקלקל. זה קורה תמיד ברגע שהכי פחות ציפיתם לזה וזה תוקע אתכם. לכן חשוב להיות מוכנים מראש עם טלפון של מנעולן בכיס, על כל צרה שלא תבוא. שכפול שלטים למיצובישי בימינו נעשה על ידי מנעולנים בעלי ניסיון.

במקרים רבים שכפול שלטים למיצובישי נעשה באמצעות שימוש בשלטים אוניברסאליים. בשוק ישנם סוגים שונים של שלטים אוניברסאליים, זהו לא רק הבדל מותגי, ישנם הבדלים ממש בתדרים של השלטים השונים. מנעולנים בעלי ניסיון יודעים מהו השלט המתאים לכל סוג רכב. כאשר עושים שכפול שלטים למיצובישי, ישנם שלטים שיעבדו וישנם שלטים שאינם מתאימים.
בנוסף לבחירת השלט, על המנעולן לבצע מספר פעולות, פשוטות יחסית אך יש להכירן, על מנת לתכנת את השלט ולהתאימו לרכב. ברוב המקרים ישנו צורך בשלט המקורי. כאשר אין לכם שום שלט שאותו ניתן לשכפול אז אתם צריכים שחזור שלטים, במקום שכפול שלטים למיצובישי. אל דאגה, זה אולי יותר מסובך, וזה גם דורש שימוש בציוד מיוחד. אך מנעולנים מקצוענים שכמותנו יודעים לעשות שכפול שלטים למיצובישי וגם שחזור שלטים למיצובישי.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...