ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול שלטים לבמוו

1. דצמבר, 2014

article-image

לרוב הרכבים, לפחות אלו מעשרים השנים האחרונות ישנה מערכת הכוללת מפתחות, אימובילייזר ושלט. בפרט רכבי במוו אשר ידועים בתור רכבים ברמת מחיר גבוהה. מן הסתם בעל הרכב ישקיע במערכת אזעקה על מנת להגן עליהם מפני גניבה. על מנת להגן על הרכב מפני גניבה יש צורך בשלט, ללא השלט לא ניתן לנטרל את האזעקה ובטח שלא להניע את הרכב.

בדרך כלל השלט גם שולט על הנעילה המרכזית כך שבכלל לא ניתן להיכנס לרכב ללא השלט. כאשר השלט הולך לאיבוד או נגנב אתה צריך שכפול שלטים לבמוו. מנעולן מקצועי יוכל לשכפל לגם וגם לשחזר במקרה שאין שום העתק של השלט. במידה ותקלעו למקרה כזה בו תצטרכו שכפול שלטים לבמוו, תופתעו לגלות שמנעולן עושה את זה יותר טוב מכל אחד אחר. והרשו לי להסביר לכם למה אני מתכוון יותר טוב, זוהי הגדרה המחלקת למספר גורמים:

  •  טוב מבחינת השירות – כאשר מזמינים מנעולן עבור שכפול שלטים לבמוו הוא מבין את המצוקה שלכם, אתם לא יכולים להשתמש ברכב. לכן מנעולן נותן לכם שירות מיידי ובמידת הצורך גם באמצע הלילה.
  •  טוב מבחינת המהירות – מנעולם מקצועי יודע לעשות שכפול שלטים לבמוו במהירות ויעילות, יותר מכל בעל מקצוע אחר.
  •  טוב מבחינת השירות המקיף – מנעולן יודע לתת שירות מקיף. במידת הצורך הוא גם ישחזר לכם מפתחות ואימובילייזר וכל מה שאתם צריכים בשביל להזיז את הרכב.
  •  טוב מבחינת המחיר- שירות של שכפול שלטים לבמוו הוא אצל מנעולן מומחה הוא זול יותר מכל שירות שתבקשו אצל סוכנות הרכב או אצל מתקין האזעקות.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...