ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול מפתחות לשברולט

30. נובמבר, 2014

article-image

איבדתם את המפתח של השברולט? אנו מציעים שירותים של שכפול מפתחות לשברולט של כל הדגמים, חדשים וישנים. אצלנו תוכלו למצוא שירותי שכפול מפתחות לשברולט עובר שברולט ספארק, שברולט סוניק, שברולט קרוז, שברולט מאליבו, שברולט אימפלה, שברולט טראקס, שברולט אורלנו ועוד דגמים נוספים כולל דגמים מסחריים כמו סוואנה. אנו מכירים על מודל ויודעים איך לעשות עבורו שכפול מפתחות, אם זה בשביל הסוויץ' או אם זה עבור תא המטען.

הדגמים החדשים של הרכבים מגיעים עם אימובילייזר מובנה, אנחנו מחזיקים מלאי של שבבים מתאימים אותם לסוגים השונים של הרכבים. אנו עושים שכפול מפתחות לשברולט עם התאמה וקידוד של שבב האימובילייזר. התוצאה היא מפתח משוכפל שעובד כמו חדש.

בכל בעיה שיש לכם הקשורה למנעולים ולמפתחות של השברולט, מוטב לפנות למנעולן מקצועי, על מנת לקבל שירות מהיר, אדיב, יעיל וזול. חבל לשלם סכומי עתק בסוכנויות הרכב והמוסכים המורשים אשר ייקחו יותר זמן, מנעולן יכול לפתור את הבעיה בזריזות ואפילו לתת לכם שירות במקרי חירום בהם איבדתם את כל המפתחות ואין לכם איך להתניע את הרכב. במקרה כזה סביר להניח שבמוסך יגידו לכם שצריך להחליף את הסוויץ', ההמלצה שלנו היא לא למהר להשקיע סכומים יקרים לפני שמתייעצים עם מנעולן.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...