ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול מפתחות למרצדס

30. נובמבר, 2014

article-image

אם יש לכם רכב מסוג מרצדס אתם בוודאי לא רוצים להגיע למקרה שבו אתם מאבדים את המפתחות ונתקעים בלי מפתח. נכון שתמיד ישנו זוג רזרבי אבל בדרך כלל שומרים את הרזרבי בבית – מה תעשו אם תאבדו את המפתחות במהלך יום העבודה ונניח שכמו הרבה אנשים אתם רחוקים מהבית? פתרון טוב לבעיה זו הוא להחזיק עוד מפתח אקסטרה במשרד. כך הסיכוי שתתקעו בלי מפתח שואף לאפס. הבעיה היא שהרכב הגיע רק עם מפתח רזרבי אחד, לכן יש לחפש שירות של שכפול מפתחות למרצדס. שירות של שכפול מפתחות למרצדס דורש גם את שכפול הצ'יפ של האימובילייזר. שכפול הצ'יפ הוא אפשרי אך דורש מכשור מיוחד שלא לכל מנעולן יש. אל תחכו לרגע שתאבדו את המפתחות, פנו אלינו כבר עכשיו על מנת לעשות שכפול מפתחות למרצדס. כך תוכלו ליהנות בטחון שלא תתקעו בלי מפתחות.

דרך אגב, בתרחיש קיצוני שבו איבדתם את כל המפתחות , כלומר אין לכם שום מפתח אקסטרה לשכפל – גם במקרים כאלו אנו יכולים לעזור ולשחזר עבורכם את המפתחות ואת הצ'יפ של רכב המרצדס. כאשר מחפשים שכפול מפתחות למרצדס חשוב לפנות למנעולן מורשה.

שימו לב שלשכפול מפתחות למרצדס ישנם שני סיבוכים, לפחות בחלק מהדגמים; ישנם מפתחות אשר נחתכו בלייזר וישנו הצ'יפ שכבר הוזכר. לרוב המנעולנים אין את הציוד והמפתחות מדגם זה. מפתחות אשר נחתכו בלייזר הם עבים יותר ולא לכל מנעולן יש.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...