ס. אבי שכפול מפתחות חזור לכל סוגי הרכבים

שכפול מפתחות למיצובישי

30. נובמבר, 2014

article-image

מנעולנים באופן כללי מציעים שירותים שונים הקשורים למנעולים; החלפת מנעולים, תיקון מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד. כמו כן מנעולנים מתעסקים במפתחות, מנעולים ושלטים לדלתות כניסה, שערים חשמליים וכלי רכב. מנעול של רכב ומנעול של דלת הם אינם אותו הדבר, אל תחשבו שכל מנעולן אשר יודע לפרוץ לכם אל הבית ולעשות שכפול מפתחות לבית, באותה מידה יכול לעשות שכפול מפתחות למיצובישי.

אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי בשביל לעשות שכפול מפתחות למיצובישי אז חובה עליכם לקחת מישהו שיש לו ניסיון, אם לא ניסיון בשכפול מפתחות למיצובישי, אז לפחות ניסיון בשכפול מפתחות לכלי רכב.

שכפול מפתחות למיצובישי ולכלי רכב באופן כללי הוא שונה מאוד משכפול מפתחות לבית; המפתחות בנויים בצורה אחרת ויש מערכות הגנה נוספת. הצורה המיוחדת של מפתחות רכב דורשת בהרבה מקרים שימוש בציוד מיוחד השונה מציוד של שכפול מפתחות לבית. כמו כן ישנן מערכות הגנה נוספות כמו השלט והאימובילייזר, יש לקחת גם אותם בחשבון כאשר עושים שכפול מפתחות למיצובישי.

אנו מציעים שירות של שכפול מפתחות למיצובישי (וכלי רכב אחרים) הכולל את שכפול או שחזור הצ'יפ והשלט. הניסיון שלנו, הכלים העומדים לרשותנו ובעיקר המחויבות ללקוח הם האור שאחריו אנו הולכים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...