וולוו

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לוולוו

במקרים בהם אבד צרור המפתחות של רכב הוולוו ואתו השלט, ישנו צורך בשכפול שלטים לוולוו. ולא רק כאשר מאבדים את השלט או שהוא נגנב, לעתים השלט פשוט מתקלקל ונהרס ואז צריך להחליפו. אחת השיטות הזולות יחסית היא פשוט להזמין אצל מנעולן שירות של שכפול שלטים לוולוו. אם קרה משהו לשלט שלכם עליכם לפנות לשירות של שכפול שלטים לוולוו בהקדם האפשרי. הרי גם את הזוג הנוסף ניתן לאבד, אנו בתחום המנעולים, השלטים והפריצות כבר ראינו הכול. כולל אנשים שאיבדו מפתח יום אחרי יום. בשביל דברים כאלה חשוב שתמיד יהיה טלפון של מנועלן מורשה בהישג יד.

המנעולנים בימינו הם האנשים הנכונים לעשות שכפול שלטים לוולוו. אני יודע שפעם מנעולן היה בסך הכול מי שפורץ לרכב ועושה שכפול פשוט של מפתחות. אך טכנולוגיות הנעילה התפתחו והתקדמו  וכך גם המנעולנים. מנעולנים מחזיקים בציוד אלקטרוני מיוחד אשר מאפשר להם לעשות שכפולים ושחזורים של מפתחות, אימובילייזרים ושלטים לרכב. למנעולנים יש הרבה תושייה בנושא והם יצילו אתכם אם תתקעו, הרי שמאבדים שלט או מפתח זה תמיד ברגע הכי לא מתאים.

 אז אם איבדתם את השלט של הוולוו, פנו עכשיו לשירותים של מנעולן מקצועי וישר והזמינו שירות מהיר של שכפול מפתחות לוולוו.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לוולוו

כאשר יש לנו בעיה עם המפתחות של הוולוו, איבדנו אותם או שהם נהרסו מאיזה סיבה אז יש להזמין מנעולן בשביל שכפול מפתחות לוולוו. אין שוני גדול בין שכפול מפתחות לוולוו או שכפול מפתחות לרכבים אחרים. מנעולן שיודע לשכפל מפתחות לרכב באופן כללי יודע גם לעשות שכפול מפתחות לוולוו. אך שימו לב כאשר אני אומר שכפול מפתחות לרכב אני מתכוון למנעולן שיודע לטפל בכל סוגי המפתחות כולל אלו שנחתכו בלייזר, מנעולן שיודע איך לשכפל ולשחזר את הצ'יפ של האימובילייזר, מנעולן שיודע איך לעשות שכפול שלטים. זה הכרחי לדעת את כל הדברים הללו מכיוון שכל רכב היום כולל את שלושת המרכיבים הללו.

אך לא רק ידע טכני דרוש ממנעולן המגיע לעשות שכפול מפתחות לוולוו, יש צורך בכמה תכונות נוספות. אחת מהתכונות החשובות אצל מנעולן שמזמינים לעשות שכפול מפתחות לוולוו הוא היושר שלו.

ורך בחיפוש אחר מנעולן טוב אשר פורץ מנעולים. הידע של המנעולן בידיים הלא נכונות יכול לגרום נזק. חס וחלילה אתם לא רוצים שהמנעולן יעשה עוד העתק של המפתחות בשביל מישהו אחר…. לכן מלבד הידע הטכני חשוב שיהיה זה מנעולן מוסמך בעל אישור ממשטרת ישראל המעיד על יושרו.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...