סוזוקי

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לסוזוקי

ישנם דגמים שונים של סוזוקי הנמכרים בישראל – סוזוקי ויטרה, סוויפט, ספלאש, ג'ימני, אלטו ועוד. מלבד הדגמים השונים ישנם גם מודלים חדשים וישנים. כאשר מסתכלים על התמונה הגדולה של המודלים השונים רואים שישנם סוגים שונים של שלטים, דבר היוצר אתגר למי שמתעסק בשכפול שלטים לסוזוקי. מנעולן מקצועי המכיר את הדגמים השונים יודע איך לטפל בכל רכב ולעשות עבורו שכפול שלטים לסוזוקי.

בשונה משכפול מפתחות, שכפול שלטים לסוזוקי גם דורש התאמה ותכנות של השלט לרכב. ישנם מקרים בהם ניתן לתכנת שלט אחד בעזרת שימוש בשלט אחר וישנם מקרים אשר צריך לעשות את זה ברכב. אך כמו שאמרתי ישנם סוגים שונים של שלטים וכל אחד הוא מקרה בפני עצמו.

לעתים אין שלט לשכפל ואז במקום לעשות שכפול שלטים לסוזוקי, צריך לעשות התאמה של שלט חדש לרכב. זוהי עבודה שמנעולנים יכולים לעשות, אך לא כולם. יש צורך במנעולן מוסמך, בעל הידע והכלים לעשות עבודה מסוג זה. שחזור של שלטים דורש קודם כל שלטים בעלי אותו תדר אותם ניתן לתכנת, שנית יש צורך בציוד ממוחשב שלא לכל מנעולן יש.

חשוב שתדעו שיש פתרון, במקרים רבים בהם אנשים נתקעים ללא שום מפתח או שלט הם נבהלים ולא יודעים למי בדיוק לפנות. בדרך כלל הם פונים קודם כל לסוכנות הרכב, אך האמת שמנעולן יכול לפתור את הבעיה במהירות רבה יותר וגם במחיר נמוך יותר ברוב המקרים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לסוזוקי

זה יכול להיות בעבודה, זה יכול לקרות בעת ביקור משפחתי בשבת, טיול לצפון ואפילו בבית מלון בחו"ל – כל אחד יכול יום אחד לאבד את צרור המפתחות של הרכב. מזל שלכל רכב יש שני צרורות של מפתחות, ככה כאשר מאבדים מפתח אחד, יש את המפתח השני בשביל לעשות שכפול מפתחות לסוזוקי.

זה די פשוט, במידה ואיבדתם את צרור המפתחות, עליכם לגשת למנעולן עם המפתחות הרזרביים ולבקש שכפול מפתחות לסוזוקי. אמנם זה קצת יותר מסובך משכפול מפתחות לדלת בבית, אך בכל זאת מנעולנים יודעים איך לעשות זאת. יש לקחת בחשבון שברוב המקרים שכפול מפתחות לסוזוקי כולל גם את שכפול השבב של האימובילייזר המקובע על המפתח ואת שכפול השלט, הרי השלט תמיד מחובר לצרור המפתחות.

במידה ואין לכם מפתח רזרבי המצב קצת מסתבך, אין לכם מפתח להסתמך עליו ולעשות שכפול מפתחות לסוזוקי. במקרה כזה יש לעשות שיחזור מפתחות ולכך ישנן טכניקות שונות. ברוב המקרים פשוט מחלפים את המנעולים.

לא משנה אם אתם צריכים שכפול מפתחות לסוזוקי או שיחזור מפתחות לסוזוקי, המנעולן הוא האיש בשבילכם – הוא זה שיכול לפתור לכם את הבעיה, במהירות ובאחריות.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...