סקודה

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לסקודה

לעתים אחד מבני המשפחה קיבל רישיון נהיגה, לצורך הנוחות שבדבר מוטב שלכל אחד יהיה צרור מפתחות משלו ולכן פונים למנעולן ומבקשים שכפול שלטים לסקודה.

  •  לעתים מאבדים את צרור המפתחות עם השלט, זה יכול לקרות כשאתם יוצאים מהקולנוע, בטיול בחיק הטבע ובכל מקום אחר. מזל שיש לכם עוד סט של מפתחות עם שלט. במקרים כאלו מהרו לעשות שכפול שלטים לסקודה בטרם הרזרבי גם כן יאבד.
  •  לעתים מפתחות נגנבים, למשל כאשר אנשים שומרים את המפתח בתיק וכל התיק נגנב. במקרה שבו נגנבו לכם המפתחות השלט יש צורך בשכפול שלטים לסקודה. במקרים כאלה מוטב גם שתתייעצו עם המנעולן לגבי החלפת המפתחות והשלט על מנת שהגנבים לא יחזרו בשביל לגנוב לכם גם את הרכב.
  •  במקרים בהם מתקלקל השלט ולא ניתן לתקן, ניתן לעשות שכפול שלטים לסקודה המתבסס על השלט הקודם.

בכל מקרה של בעיה בשלטים, מנעולן הוא איש המקצוע המתאים לטיפול בבעיה. כמובן ששכפול שלטים לסקודה כולל גם את השכפול של המפתח עצמו. שימו לב שגם במקרים בהם אין שום שלט אותו ניתן לשכפל, עדיין מנעולנים יכולים לסייע לכם ולפתור את הבעיה.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לסקודה

בעלי רכב סקודה אשר זקוקים לשכפול מפתחות לסקודה, חייבים להיות בטוחים שיש להם מנעולן מוסמך אשר ניתן לסמוך עליו במקרה שיאבדו את מפתחות הרכב ויצטרכו שירות מפתחות לסקודה.

שכפול מפתח לסקודה הוא יותר מורכב משכפול מפתח לדלת הבית, יש לשכפל גם את האימובילייזר ובמידת הצורך כאשר אין שום מפתח רזרבי להתבסס עליו, יש להתחבר למחשב הרכב בעזרת ציוד מיוחד ולבצע שכפול מפתחות לסקודה.

כאשר באמת מתעורר הצורך להתחבר למחשב הרכב ולשחזר את האימובילייזר, זוהי שעת המבחן האמתית של המנעולן. לא כל מנעולן יודע לעשות זאת ובטח שלא לכל מנעולן יש את הציוד לעשות את זה. צריך ציוד ממוחשב מיוחד, המתחבר למחשב הרכב ודרכו מקודדים צ'יפ חדש לאימובילייזר.

קחו בחשבון אשר ישנם מקרים בהם אתם מאבדים את צרור המפתחות הכולל גם כן את השלט ואולי אפילו את מפתחות הבית שלכם. אלו הם מצבים לא נעימים בהם מנעולן יכול להציל אתכם במידה ואין לכם מפתח נוסף. מנעולן מקצועי המכיר את מנגנוני הנעילה של סקודה ידע לפרוץ את הרכב בקלות ולעשות שכפול מפחות אשר יאפשר לכם אחר כך לנסוע ללא בעיה.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...