סיאט

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לסיאט

למה צריך שכפול שלטים לסיאט? היום נדיר למצוא רכבים ללא שלט, אולי רק לרכבים ישנים מאוד אין שלט. בשביל להתניע את הרכבים היום יש צורך במפתחות ושלט, לפעמים מדובר במפתחות שצריך להכניס לתוך הסוויץ" וברכבים חדישים מאוד יש התנעה באמצעות מפתח חכם. ככל שהרכב חדש יותר כך השלט הופך ליותר מתוחכם ויותר קשה. כלומר, אם אתם מאבדים את השלט אתם חייבים לעשות בהקדם שכפול שלטים לסיאט. ללא מפתח, אימובילייזר ושלט לא תוכלו להתניע את הרכב ובכלל לא תוכלו להיכנס אליו, אלא אם כן תחליטו לשבור את החלון. כמובן שאנו לא מציעים לכם לשבור את החלון, הרי בסופו של דבר זה לא יפתור לכם שום בעיה.

כאשר יש לכם בעיה הקשורה למפתחות ושלטים של רכב הסיאט שלכם, מנעולן הוא איש המקצוע הדרוש לכם. מנעולנים נותנים היום מגוון שירותים של שכפול שלטים לסיאט, כולל אימובילייזרים ומפתחות. מנעולנים יודעים לטפל בכל תרחיש אפשרי:

  • שכפול שלטים לסיאט בעזרת שלט רזרבי.
  • התאמת שלטים חדשים כאשר אין שום שלט ישן להתבסס עליו.
  • שכפול מפתחות לסיאט המתבסס על מפתח קיים.
  • שחזרו מפתחות כאשר אין שום מפתח ישן ואפילו ללא כרטיס מאסטר.
  • שכפול השבב של האימובילייזר.

מנעולנים מקצועיים יותר איך לעשות שכפול שלטים לסיאט ולטפל בכל סיטואציה אפשרית.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לסיאט

סיאט תמיד סימלה חדשנות בתחום הרכב וזה תקף גם לתחום המפתחות. דגמי סיאט החדשים מגיעים עם מפתחות מיוחדים אשר אינם קלים לשכפול, לא כל מנעולן יכול לעשות שכפול מפתחות לסיאט בקלות. כמו כן הם מצוידים באימובילייזר ושלט שגם אותם יש לקחת בחשבון. במקרים רבים רכבים מסוג סיאט מצוידים במפתחות אותם יש לשכפל במכונת לייזר מיוחדת.

למרות כל החדשנות הטכנולוגית של רכבי סיאט, עדיין הגורם האנושי יכול לאבד את המפתחות של הרכב ולהיתקע ללא יכולות להניע את רכב ובכלל להיכנס אליו. זה יכול לקרות לכם שאתם בדרך לשמחה משפחתית או שאתם חוזרים מקניות עם עגלה מלאה מצרכים ופתאום אתם מגלים שאין לכם מפתח, הוא כנראה נפל בדרך. אלו יכולים להיות רגעים לא נעימים, רגעים בהם אתם צריכים מישהו שניתן לסמוך עליו שיבוא לחלץ אתכם. בשביל זה בדיוק יש מנעולנים! מנעולן המעניק שירות טוב חייב להיות בעל נכונות להגיע בכל שעה לחלץ את לקוחותיו במקרה שיש להם בעיה הקשורה למפתחות הרכב ולתת להם שירותים של שחזור מפתחות, החלפת מפתחות ושכפול מפתחות לסיאט.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...