רנו

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לרנו

יש לכם בעיה עם השלט לרנו? מחפשים איש מקצוע (מנעולן) בשביל לעשות עבורכם שכפול שלטים לרנו? אין שום בעיה, תמיד תוכלו לפנות אלינו. לנו יש את הידע והניסיון המתאימים בשביל לעשות שכפול שלטים לרנו, אנו מכירים את הדגמים השונים ויודעים להעניק פתרון אישי לכל דגם – רנו מגאן, קנגו, קפצור, קליאו ועוד. אנו יודעים לעשות שכפול שלטים לרנו כאשר יש לכם שלט ספייר אותו ניתן לשכפל, אנו גם יודעים מה לעשות במצבי חירום בהם אין לכם שום שלט ספייר.

חבילת השירותים שלנו היא הרבה יותר משכפול שלטים לרנו; אנו גם משכפלים שלטים ואימובילייזרים. אתם מבינים שמגנוני השליטה והבטיחות של הרכב הם בעצם מערכת תלת שלבית הכוללת מפתח, אימובילייזר ושלט, לכן אנו מציעים שירות המטפל בכל שלושת המרכיבים בבת אחת.

כאשר אתם נתקעים בלי שום מפתחות ושלט אז אינכם יכולים להתניע את הרכב. מסיבה זו אנו מקבלים קריאות חירום 24 שעות ביממה ומגיעים לפתור כל בעיה הקשורה במפתחות ובשלטים. אין אך אחד בשוק אשר יכול להיות יותר בעל תושייה במקרים אלו מאשר מנעולנים.

זכרו שכפול שלטים לרנו, רק אצל מנעולן מורשה.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לרנו

המנעולנים הם האנשים המיומנים ביותר בשביל לעשות שכפול מפתחות לרנו ושכפול מפתחות באופן כללי. נכון ששכפול מפתחות לרכבים בימינו הוא הרבה יותר מורכב ממה שהיה פעם, אך המנעולנים לא נשארו מאחור.

מנעולנים בימינו, אמנם לא כולם, מצוידים במכשור האלקטרוני והידע הדרוש לעשות שכפול מפתחות לרנו. הציוד האלקטרוני מאפשר גם התמודדות עם מפתחות בטכנולוגיות חדשות המערבות חריטה בלייזר, צ'יפים של אימובילייזר, כרטיסים חכמים ושלטים.

אם אתם צריכים שכפול שלטים לרנו, פנו מייד למנעולן – הוא האיש אשר יכול לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. אנו מכירים את כל הבעיות בכרטיסים החכמים ויודעים איך לעשות שכפול מפתחות לרנו והעתקים של כרטיסים חכמים כולל קידוד. גם במקרים שבהם אין לכם שום מפתח, שלט וכרטיס חכם הניתנים לשכפול, מנעולנים מסוגלים לתת פתרונות. באופן טבעי ככל שחסרים לכם יותר אלמנטים במערכת, כך הפעולה תהיה יותר מורכבת ותעלה בהתאם. לכן אנו מפצירים בכם לעשות שכפול מפתחות לרנו בזמן, על מנת שלא תמצאו את עצמכם נוסעים רק על הרזרבי ומאבדים אותו.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...