פיג'ו

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לפיג'ו

כל רכבי פיג'ו היום מגיעים עם שבב אימובילייזר; תפקידו של שבב זה הוא למנוע שימוש לא מורשה במנוע.

האימובילייזר הוא שבב הנמצא בתוך מפתחות הרכב, ללא נוכחות של השבב לא ניתן להתניע את הרכב. זהו מנגנון הגנה המונע את התנעת הרכב עם מפתחות מאולתרים.

כאשר רוצים לעשות שכפול מפתחות לפיג'ו, יש לקחת בחשבון את שבב האימובילייזר אשר גם אותו יש לקודד. מנעולנים יודעים איך לעשות זאת, הם קודם כל צריכים לזהות את סוג השבב ולאחר מכן למצוא שבב מתאים אותו יש לקודד. זה קצת יותר מורכב ממה שזה נשמע. קודם כל צריך שהמנעולן שעושה שכפול מפתחות לפיג'ו ידע בדיוק איזה שבב יש לרכב שלכם. שנית הוא צריך ציוד מיוחד אשר יאפשר לו לקודד את השבב בהתאמה לרכב שלכם.

עבודה של מנעולן היום היא הרבה יותר מורכבת ממה שהיה פעם, מנעולן היום עושה שימוש בטכנולוגיה רבה על מנת לעשות שכפול מפתחות לפיג'ו, כולל שבב האימובילייזר והשלט. לא כל מנעולן מחזיק את הציוד הדרוש, לכן מומלץ תמיד להחזיק בהישג יד טלפון של מנעולן היודע לעשות שכפול מפתחות לפיג'ו, אל תחכו למקרה בהול בו תצטרכו להתחיל לעשות סקר שוק.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לפיג'ו

עבור כל רכב שכפול השלטים הוא שונה במקצת, למשל שכפול שלטים למזדה יכול להיות בעל תהליך שונה משכפול שלטים לפיג'ו.

יתכנו אפילו הבדלים בין דגמים שונים של פיג'ו. לכן כאשר אתם רוצים לעשות שכפול שלטים לפיג'ו, חשוב שתפנו למנעולן בעל ניסיון בתחום.

השוני נובע מהרצון של כל יצרנית רכב לשכלל ולשפר את מנגנוני הביטחון של הרכב. לשכם כך יצרניות הרכב מייצרות מפתחות קשים לשכפול הדורשים חריטה בלייזר, כרטיסי מאסטר אשר רק בעזרתם ניתן לשכפל את המפתחות, אימובילייזרים, כרטיסים חכמים ושלטים לרכב. אך למרות זאת המנעולנים נשארים רלוונטיים וחשובים. אך כמובן שמצדם של המנעולנים זה מחייב ללמוד שיטות חדשות ולהצטייד בציוד אלקטרוני מתוחכם.

תמיד ישנם מקרים בהם אנשים צריכים שירות של שכפול שלטים לפיג'ו – שלטים יכולים להתקלקל וללכת לאיבוד. במקרים שכאלו יש למהר למנעולן עם השלט ספייר שיש לכם ולבקש ממנו לעשות בדחיפות שכפול שלטים לפיג'ו. המנעולן יעשה לכם שכפול שלטים לפיג'ו ובמידת הצורך גם של הרכיבים האחרים במערכת, כלומר האימובילייזר והמפתח. ישנם מקרים בהם אנשים מבקשים שכפול שלטים לפיג'ו, אך בעצם אין להם שום שלט לשכפל וצריך לקודד עבורם שלט חדש. זה אפשרי, אך לא לכל מנעולן יש את הציוד לכך.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...