אופל

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לאופל

רבים בוודאי תוהים איך אפשר לעשות שכפול שלטים לאופל ובכלל שכפול שלטים. כאשר מדובר בשכפול ולא שחזור, הפעולה פשוטה יחסית. אמנם אני משתמש במילה פשוטה אך הכוונה היא שהיא פשוטה למי שיודע ומכיר את התחום של השלטים על סוגיהם השונים. מרבית השלטים עובדים על תדרי רדיו, זה נכון כאשר מדברים על שכפול שלטים לאופל ולרכבים וכמו כן לשערים חשמליים ועוד. שכפול שלטים לאופל נעשה באמצעות שימוש בשלט אוניברסלי אשר יש לו את היכולת לקלוט ולהעתיק את התדרים של השלט הקיים. שימוש בשלטים אוניברסליים הוא מאוד נפוץ, בדרך כלל משתמשים בשלט אוניברסלי בעל תדר קבוע, כלומר שלט שהתדר שלו מתאים לתדר של השלט שאתם רוצים לשכפל. אל תדאגו אם אתם לא יודעים מהו התדר, בשביל זה יש מנעולנים המתמחים בשכפול שלטים לאופל. יש העושים שימוש בשלטים קצת יותר יקרים בעלי תדר משתנה, כלומר אלו הם שלטים שניתן לכוון אותם לתדר הרצוי המתאים לשלט שלכם ואז לסנכרן אותן עם השלט. כמו כן ישנם גם שלטים מתקדמים יותר המסוגלים לעבוד בתדרים שונים בו זמנית – כלומר ניתן לתכנת כפתור אחד לתדר X וכפתור אחר לתדר Y. אלו הם שלטים מתקדמים יותר.

במידה ואיבדתם את השלט ואין שום שלט לשכפול זה קצת יותר מורכב, לכן אנו בתור מנעולנים הנתקלים בבעיות מסוג זה מידי יום, ממליצים לעשות שכפול מפתחות לאופל על מנת להקדים תרופה למכה. הקפידו להחזיק שלט נוסף בבית למקרה חירום.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לאופל

זקוקים לשכפול מפתחות לאופל?

כל אחד מאתנו נזקק בסופו של דבר לשירותיו של מנעולן בין אם זה בבית או בין אם זה ברכב. רבים הם המקרים בהם אנשים מאבדים מפתחות וזקוקים לפורץ מנעולים אשר יפרוץ את דלת הבית או דלת הרכב. כאשר מדובר ברכב מסוג אופל או כל רכב אחר הבעיה היא לא רק איך להיכנס אל תוך הרכב, ללא המפתחות ישנה גם בעיה להתניע את הרכב. לכן אתם צריכים שכפול מפתחות לאופל על מנת שתמיד יהיה לכם גיבוי. לא משנה אם יש לכם אופל קורסה, אופל אסטרה או אופל טיגרה אתם תמיד חייבים להיות מוכנים עם עוד צרור מפתחות למקרה חירום – ההמלצה של המנעולנים היא צרור אחד אתכם, צרור אחד בבית וצרור אחד במשרד. כלומר על כל רכב יש להחזיק צרור אחד בשימוש ושניים לגיבוי במקומות שונים. יתכן שבדיוק שתרצו לצאת מהבית תגלו שאיבדתם את המפתחות ויתכן שבדיוק שתצאו מהמשרד תגלו שאיבדתם את המפתחות. עם גיבוי בבית ובמשרד תמיד תהיו בטוחים. רכבים מגיעים עם שני זוגות של מפתחות לכן תמיד תצטרכו שכפול מפתחות לאופל בשביל הגיבוי הנוסף.

על מנת להתניע את הרכב אתם בדרך כלל צריכים שילוב של שלט לרכב, אימובילייזר ומפתחות – על אותו המשקל כאשר אתם מאבדים מפתחות אתם בדרך כלל מאבדים את שלושתם. לכן כאשר פונים אל המנעולן ומבקשים שכפול מפתחות לאופל מומלץ להזמין שכפול של כל המרכיבים – שלט, אימובילייזר והמפתחות עצמם. מנעולנים בעלי ציוד מתאים וניסיון יודעים איך לטפל ולשכפל רכיבים אלו. אל תחשבו שמנעולן זה רק מישהו שפורץ מנעולים או עושה שכפול פשוט של מפתחות. מנעולן היום יודע גם לשכפל ואפילו לשחזר שלטים לרכב.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...