ניסאן

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לניסאן

הרכבים החדשים של ניסאן מכילים מערכות מתקדמות אשר נועדו לעזור לנו לשמור על הרכב מפני גניבות ושימוש לא מורשה. הדגמים החדשים מגיעים עם SMART KEY או כפי שחברת ניסאן קוראת לו Nissan intelligent key. מפתח זה הוא בעצם שלט מתוחכם מאוד, הוא מאפשר לנטרל את פעולת האזעקה ולפתוח את הרכב או תא המטען בלחיצת כפתור. כאשר נכנסים לרכב ורוצים להתניע, גם את זה ניתן לעשות בלחיצת כפתור. ברכב עצמו ישנו כפתור להתנעה, אין צורך להכניס שום מפתח, מספיק רק להיות ברכב עם השלט וכפתור ההתנעה יעבוד. אפילו לא צריך להוציא את השלט מהתיק.

שלט מתוחכם מסוג זה הופך את השימוש ברכב לנוח יותר וגם מגן עליו מפני גניבות, במקביל הוא הופך את נושא שכפול שלטים לניסאן לבעייתי ומורכב. רבים חושבים שברגע שמאבדים את השלט המקורי אז הפתרון היחידי הוא לפנות לחברת ניסאן ולשחזר את השלט. האמת היא שזה לא ממש מדויק, למרות הקשיים הרבים בשכפול שלטים לניסאן, מנעולנים מקצוענים יודעים לעשות זה.

שכפול שלטים לניסאן מהסוג של Nissan intelligent key, דורש ידע מקצועי ברמה גבוהה אך גם שימוש בציוד ממוחשב במיוחד למטרה זו. לא לכל מנעולן יש ציוד מתקדם המאפשר להתמודד עם שלטים חכמים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לניסאן

אצלנו תוכלו למצוא שכפול מפתחות לניסאן, אנו מעניקים שירות לכל הדגמים של ניסאן: NISSAN JUKE, NISSAN NOTE, NISSAN LEAF, NISSAN MAXIMA, NISSAN ALMERA, MURANO, MICRA ועוד דגמים כולל משאיות ומסחריות כמו ניסאן NAVARA וניסן ATLEON.

בכל בעיה בה אתם נתקלים, הקשורה למפתח, אנו יכולים לעזור: שכפול מפתחות לניסאן במקרה שיש לכם העתק. שיחזור והחלפת מפתחות במקרה שכולם הלכו לאיבוד או נגנבו. בחיים אף פעם אין לדעת מה יקרה, הצורך בשכפול מפתחות לניסאן יכול להתעורר ללא התראה מוקדמת.

הדברים הכי חשובים כאשר מחפשים שכפול מפתחות לניסאן:

  1. מנעולן זמין 24 שעות ביממה, בעל נכונות להגיע לכל מקום ובכל שעה על מנת לפתור לכם את הבעיה. קחו בחשבון שלא תמיד שכפול מפתחות לניסאן נעשה בנסיבות נוחות.
  2. מנעולן בעל רמת הידע הדרושה על מנת לטפל בבעיה בזריזות וללא גרימת נזקים מיותרים.
  3. מנעולן המציע את כל השירותים הנלווים אשר יכולים להיות רלוונטיים – שכפול האימובילייזר והשלט.
  4. מנעולן ישר אשר יעשה עבורכם שכפול מפתחות לניסן במחיר הוגן.

כאשר אתם צריכים שירות הקשור למפתחות ניסאן, פנו אלינו ואנו נשמח לעזור לכם בכל שאלה או בעיה. אנו מעניקים את כל השירותים הקשורים למפתחות, כולל אימובילייזר ושלטים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...