מיצובישי

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים למיצובישי

גם לבעל רכב המיצובישי הכי חדש, עלול לקרות מצב בו הוא צריך שירות של שכפול שלטים למיצובישי. לפעמים מאבדים ולפעמים מתקלקל. זה קורה תמיד ברגע שהכי פחות ציפיתם לזה וזה תוקע אתכם. לכן חשוב להיות מוכנים מראש עם טלפון של מנעולן בכיס, על כל צרה שלא תבוא. שכפול שלטים למיצובישי בימינו נעשה על ידי מנעולנים בעלי ניסיון.

במקרים רבים שכפול שלטים למיצובישי נעשה באמצעות שימוש בשלטים אוניברסאליים. בשוק ישנם סוגים שונים של שלטים אוניברסאליים, זהו לא רק הבדל מותגי, ישנם הבדלים ממש בתדרים של השלטים השונים. מנעולנים בעלי ניסיון יודעים מהו השלט המתאים לכל סוג רכב. כאשר עושים שכפול שלטים למיצובישי, ישנם שלטים שיעבדו וישנם שלטים שאינם מתאימים.
בנוסף לבחירת השלט, על המנעולן לבצע מספר פעולות, פשוטות יחסית אך יש להכירן, על מנת לתכנת את השלט ולהתאימו לרכב. ברוב המקרים ישנו צורך בשלט המקורי. כאשר אין לכם שום שלט שאותו ניתן לשכפול אז אתם צריכים שחזור שלטים, במקום שכפול שלטים למיצובישי. אל דאגה, זה אולי יותר מסובך, וזה גם דורש שימוש בציוד מיוחד. אך מנעולנים מקצוענים שכמותנו יודעים לעשות שכפול שלטים למיצובישי וגם שחזור שלטים למיצובישי.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות למיצובישי

מנעולנים באופן כללי מציעים שירותים שונים הקשורים למנעולים; החלפת מנעולים, תיקון מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד. כמו כן מנעולנים מתעסקים במפתחות, מנעולים ושלטים לדלתות כניסה, שערים חשמליים וכלי רכב. מנעול של רכב ומנעול של דלת הם אינם אותו הדבר, אל תחשבו שכל מנעולן אשר יודע לפרוץ לכם אל הבית ולעשות שכפול מפתחות לבית, באותה מידה יכול לעשות שכפול מפתחות למיצובישי.

אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי בשביל לעשות שכפול מפתחות למיצובישי אז חובה עליכם לקחת מישהו שיש לו ניסיון, אם לא ניסיון בשכפול מפתחות למיצובישי, אז לפחות ניסיון בשכפול מפתחות לכלי רכב.

שכפול מפתחות למיצובישי ולכלי רכב באופן כללי הוא שונה מאוד משכפול מפתחות לבית; המפתחות בנויים בצורה אחרת ויש מערכות הגנה נוספת. הצורה המיוחדת של מפתחות רכב דורשת בהרבה מקרים שימוש בציוד מיוחד השונה מציוד של שכפול מפתחות לבית. כמו כן ישנן מערכות הגנה נוספות כמו השלט והאימובילייזר, יש לקחת גם אותם בחשבון כאשר עושים שכפול מפתחות למיצובישי.

אנו מציעים שירות של שכפול מפתחות למיצובישי (וכלי רכב אחרים) הכולל את שכפול או שחזור הצ'יפ והשלט. הניסיון שלנו, הכלים העומדים לרשותנו ובעיקר המחויבות ללקוח הם האור שאחריו אנו הולכים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...