מזדה

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים למזדה

מפתחות לרכב בדרך כלל מחזיקים מעמד שנים ואינם נהרסים, הרי הם עשויים ממתכת חזקה. מפתחות לרכב בדרך כלל נאבדים לפני שהם נהרסים. לעומתם השלטים גם נאבדים וגם מתקלקלים פעם בכמה שנים. אם מדובר רק בסוללה אז אין בעיה אבל לפעמים השלט עצמו יוצא מכלל שימוש. אם יש לכם רכב מזדה והשלט שלו יצא מכלל שימוש מוטב שתחפשו מנעולן לשכפול שלטים למזדה לפני שהשלט הנוסף גם כן יתקלקל. למען האמת אני ממליץ לכם להחזיק 3 שלטים על מנת תמיד להיות בטוחים. אם יתקלקל או ילך לאיבוד השלט כאשר אתם בעבודה, תמיד תוכלו לעלות בחזרה למשרד ולקחת את השלט הרזרבי שהכנתם מראש. אם אתם בבית ורוצים לצאת לנסיעה ומגלים שפתאום אין לכם מפתחות  או השלט לא עובד, כל שתצטרכו לעשות זה להיכנס בחזרה הביתה ולהביא את השלט הנוסף. שכפול שלטים למזדה הוא דבר חיוני אבל יותר חשוב שכפול שלטים אשר נעשה במחשבה מראש יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש.

הרבה שואלים אותי למי בעצם צריך לפנות כאשר מתקלקל או הולך לאיבוד השלט; אנשים אשר יש להם שלט אורגינלי נוטים לפנות מיד לסוכנות הרכב אך האמת הוא שהפתרונות שלהם לשחזור השלט הם היקרים ביותר והאיטיים ביותר. הפתרון המועדף על רוב האנשים הוא לפנות למנעולן המתעסק בשלטים ולהזמין שכפול שלטים למזדה.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות למזדה

יש הרבה דברים שאפשר להגיד על מזדה ועל חווית הנהיגה במזדה, אבל על דבר אחד כולם מסכימים – בשביל לנהוג קודם כל צריך מפתח. לכל רכב יש מפתח וכמובן אביזרים נלווים אשר נועדו לאבטח את הרכב ולמנוע גניבות; אני מתכוון לאימובילייזר ושלט לרכב. מדוע אני מזכיר את האימובילייזר והשלט לרכב בנשימה אחת כאשר אני מדבר על שכפול מפתחות למזדה? ובכן, ברוב המקרים אנשים אשר צריכים שכפול מפתחות למזדה הם אנשים שאיבדו צרור אחד של המפתחות. באופן טבעי רוב האנשים אשר מאבדים את המפתח, מאבדים צרור שלם הכולל גם את האימובילייזר (שהיום כבר מגיע כחלק מובנה על המפתח) ואת השלט לרכב.

אם איבדתם את הצרור אל תכנסו לפאניקה, לכל דבר יש פתרון. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מנעולן ולהגיע אליו עם הצרור הרזרבי שיש לכם. המנעולן יוכל לשכפל את המפתחות כולל הצ'יפ והשלט. שימו לב שישנם סוגים שונים של מפתחות כמו למשל מפתחות שנחתכו בלייזר אותם לא כל מנעולן יכול לעשות.  במקרים שבו אין שום צרור נוסף לא ניתן לעשות שכפול מפתחות למזדה אלא יש צורך בשחזור של המפתחות, הצ'יפ והשלט. הליך זה דורש מנעולן בעל ידע קצת יותר נרחב וציוד מיוחד.

זכרו, לא רק שכפול מפתחות למזדה עושים אצל מנעולן, אלא כל דבר אחר הקשור במנעולים, שלטים ואימובילייזרים עושים אצל המנעולן.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...