לקסוס

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים ללקסוס

כאשר מדברים על שכפול שלטים ללקסוס, חשוב לדעת שהרכבים בדרך כלל מגיעים עם מפתח משולב הכולל צ'יפ (אימובילייזר) ושלט, כלומר הכול מגיע ביחידה אחת. כאשר המפתח הולך לאיבוד בעצם הולך לאיבוד גם השלט ואז יש לפנות למנעולן המתעסק בשכפול שלטים ללקסוס ולבקש שחזור שלטים.

כאשר אתם רוצים שכפול שלטים ללקסוס ויש לכם לפחות שלט אחד שעובד, אז הפעולה יחסית פשוטה. על המנעולן להשיג שלט חדש ולבצע מספר פעולות ברכב המשלבות את השלט הרזרבי התקין ואת השלט החדש.

במידה ותיקלעו למצבים לא נעימים, בהם איבדתם את המפתחות או שחלילה הם נגנבו, אנו תמיד נחלץ לעזרתכם. אך ההמלצה שלנו היא להקנות לעצמכם הרגלים אשר ימנעו מצבים כאלו. למשל, בבית או במשרד, תמיד להניח את המפתחות באותו המקום. כך שלעולם לא תצטרכו לחפש. השתדלו לשמור את המפתחות בתיק ולא להתהלך עם המפתחות ביד. מניסיוננו הרבה מפתחות ושלטים הולכים לאיבוד כאשר אנשים בהיסח הדעת מניחים לרגע את המפתחות בשביל לבצע פעולה עם היד ואז הם שוכחים. כמו כן לא צריך לחכות לשכפול שלטים ללקסוס עד הרגע שבו נשארתם עם שלט אחד. ניתן מראש לשכפל שלט שלישי, רק שיהיה למקרה חירום.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות ללקסוס

לקסוס עוצבה ותוכנה כרכב יוקרה המקפיד על סטנדרטים של איכות. כאשר חברת טויוטה עוד רק חלמה על המותג היא ראתה לנגד עיניה את רכב היוקרה הטוב בעולם. הכוונה הייתה לייצר רכב אמין וטוב המייצג חדשנות טכנולוגית לצד יוקרה. החדשנות של לקסוס באה לידי ביטוי גם במפתחות המיוחדים שלה. במקרים רבים ללקסוס ישנם מפתחות בעלי חיתוך לייזר, לא כל מנעולן יכול לעשות שכפול מפתחות לקסוס, יש צורך בציוד מיוחד.

לקסוס בתור רכב יוקרה, מכיל גם מנגנוני הגנה שונים – מפתח, אימובילייזר ושלט. כאשר מדברים על שכפול מפתחות ללקסוס, במקרים רבים יש צורך בשכפול של הרכיבים האחרים או החלפתם. למשל במקרה שאיבדתם את צרור המפתחות, קיים חשש שהמפתחות ינוצלו לטובת פריצה וגניבה של הרכב. במקרה כזה עליכם לפנות למנעולן המתעסק בשכפול מפתחות ללקסוס ולבקש שיחליף את כל המפתחות.

לצערנו הרב ישנם מקרים לא נעימים בהם אנו מאבדים מפתחות, או שהשלט מתקלקל ואז לא ניתן להתניע את הרכב. זהו לא סוף העולם, אך בהחלט יכול לשבש לנו את סדר היום. לכן חשוב להיות מוכנים למקרים כאלה ותמיד להיות מוכנים עם מספר טלפון של מנעולן שכפול מפתחות ללקסוס.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...