קאיה

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לקאיה

בעיות בשלטים הן דבר נפוץ, לעתים שלטים נשברים, מתפרקים או סתם מפסיקים לעבוד. כמובן, ישנם גם מקרים בהם אנשים מאבדים את השלטים או שהם נגנבים. רבים האנשים החושבים שסוכנות הרכב או המוסך המורשה הם הכתובות בשביל שכפול שלטים לקאיה.

האמת שברוב המקרים עדיף לפנות למנעולן המתעסק בשכפול שלטים לקאיה. לפניה למנעולן יש כמה יתרונות:

  • שעות גמישות – מנעולנים באופן טבעי מעניקים שירותי חירום ויש להם נכונות להגיע אליכם גם אם זה באמצע הלילה. במקרה חירום בו אין לכם שלט לרכב ואין לכם שום אמצעי להתניעו באמצע הלילה, היחידי שירצה לדבר אתכם זהו המנעולן. בסוכנות הרכב או המוסך לא תמצאו אף אחד שיענה לכם באמצע הלילה או בסוף השבוע.
  • מחירים טובים יותר – ברוב המקרים המנעולנים מציעים מחירים זולים יותר מאשר בסוכנות הרכב. סוכנויות הרכב בדרך כלל מזמינות מהספק שלט מקורי, דבר הלוקח זמן ועלה הרבה כסף. לעומת זאת מנעולנים פשוט עושים שכפול שלטים לקאיה בעזרת שלט גנרי בעל תדר זהה.
  •  שירות מלא הכולל הכול – בואו נודה שאם אתם צריכים שירות של שכפול שלטים לקאיה, ישנה סבירות גבוהה שאיבדתם את כלל הצרור ואתם צריכים שירות הכולל שכפול מפתחות, אימובילייזר ושלט. מנעולן מיומן בכל זה והוא יכול לתת לכם שירות מהיר ואמין.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לקאיה

איפה ניתן לעשות שכפול מפתחות לקאיה?

המקום המתאים ביותר, או איש המקצוע המתאים ביותר, לעשות שכפול מפתחות לקאיה הוא המנעולן. נכון ששכפול מפתחות לקאיה שונה מאוד משכפול מפתחות לדלת הבית, יש לו מאפיינים מיוחדים. אך למרות זאת מנעולנים הם אנשי מקצוע המיומנים בכך.

השוני בין שכפול מפתחות לרכב לבין שכפול מפתחות לבית הוא שלמפתחות לרכב ישנם אלמנטים נוספים ההופכים אותם למרוכבים יותר – אני מתכוון לשבב האימובילייזר אשר בלעדיו לא ניתן להתניע את המנוע ולשלט. האימובילייזר בימינו מגיע ביחד עם המפתח, זהו שבב קטן שבלעדיו לא ניתן להתניע את הרכב. אין שום משמעות לשכפול מפתחות לקאיה אם לא משכפלים גם את האימובילייזר.

לכן, כאשר אני ממליץ על מנעולנים בתור אנשי המקצוע המתאימים ביותר לעשות שכפול מפתחות לקאיה, זה בגלל שאני יודע שלהם יש את הידע, הניסיון והכלים המתאימים. מנעולן בימינו הוא הרבה יותר מרק מי שמפעיל את מכונת שכפול המפתחות. מנעולן היום הוא מי שמשלב אומנות של שכפול מפתחות עם ציוד ממוחשב וחדיש המאפשר לקודד אימובילייזרים, כרטיסים חכמים ושלטים.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...