יונדאי

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים ליהונדאי

אם איבדתם את אחד השלטים של היונדאי או שאולי אחד מהם הפסיק לעבוד ולא ניתן לתקן אז הפתרון עבורכם הוא שכפול שלטים ליונדאי. מוטב לשכפל עכשיו את השלט שיש לכם לפני שתתקעו בלי שום שלט לרכב. אז איך בעתם עושים שכפול שלטים ליונדאי? כל מה שאתם צריכים זה לפנות למנעולן, זהו המקום הנכון ביותר לעשות שכפול שלטים מכל סוג ולא רק שכפול שלטים ליונדאי. המנעולן ייתן לכם את השירות הטוב ביותר במחיר ללא תחרות.

במקרים בעיתיים יותר כאשר אין לכם שום שלט שבעזרתן ניתן לעשות את השכפול, אל דאגה. אם פניתם למנעולן מומחה אז אתם בידיים טובות. מנעולנים היום יודעים גם איך לשחזר שלטים ליונדאי גם במקרה שאין לכם שום שלט. כמובן שעדיף להימנע מלהגיע למצב זה ויש לוודא שתמיד יש גיבוי לשלט, אך אם זה קרה לכם המנעולן הוא האיש המתאים לעזור לכם. במקרים שאבדו כל השלטים אנשים בדרך כלל פונים ליבואן הרכב, האמת שהפתרון שלהם הוא היקר ביותר והאיטי ביותר. למנעולן את הציוד הטכנולוגי הדרוש על מנת לשחזר לכם את השלטים ליונדאי ואת כל הרכיבים הנלווים – מפתח ואימובילייזר.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות ליונדאי

מתי ולמה צריך שכפול מפתחות ליונדאי?

כאשר אין לכם מפתח רזרבי אז עליכם לעשות שכפול מפתחות ליונדאי ללא דיחוי, דחייה עלולה לעלות לכם ביוקר. אתם עלולים לאבד את המפתח היחידי שלכם ולמצוא את עצמכם בבעיה גדולה יותר שתעלה יותר לפתור. לכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולוודא שיש לכם מפתח רזרבי, לפחות אחד. ההמלצה שלנו היא להחזיק שני זוגות של מפתחות אקסטרה במקומות שונים בהם אתם בדרך כלל נמצאים ביום יום. הסיבה לזה היא שיכול להיות שתאבדו את המפתחות כאשר אתם בעבודה והמפתח הרזרבי נמצא בבית. אם אתם עובדים בתל אביב והבית שלכם בנתניה? באופן טבעי עבור רוב האנשים הפתרון הטוב ביותר הוא מפתח רזרבי בבית ועוד אחד בעבודה.

שכפול מפתחות ליונדאי הוא לא רק למקרה שמאבדים, בהרבה מקרים בני זוג חולקים את השימוש באותו הרכב ונוח יותר שלכל אחד יש את המפתח שלו בצרור שלו. לכן אם יש לכם רק מפתח אחד מוטב לעשות שכפול מפתחות ליונדאי מטעמי נוחות.

מנעולנים הם האנשים המתאימים לעשות שכפול מפתחות ליונדאי, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שיש צורך גם בשכפול השלט לרכב ושכפול האימובילייזר. מנעולנים יודעים איך לעשות זאת והם מכירים את כל השיטות המתאימות לכל סוג של רכב.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...