פיאט

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לפיאט

אתם קמים בבוקר, מתקלחים, מתלבשים, אוכלים ארוחה קלה, שולחים את הילדים לבית הספר ואז אתם יוצאים לעבודה. אתם ניגשים לרכב ומגלים שהשלט אינו עובד.

לרובנו יש עוד שלט למקרה חירום בבית, אם יש לכם שלט נוסף בבית אז אין שום בעיה. תוכלו לקחת את המפתח הנוסף ובזמנכם הפנוי לחפש שכפול שלטים לפיאט. אך שימו לב שמומלץ לעשות שכפול שלטים לפיאט בהקדם ולא לדחות זאת יותר מידי. אתם הרי לא רוצים להיקלע למצב שבו תאבדו את השלט היחידי שיש לו.

כאשר רוכשים רכב חדש, מקבלים אתו שני שלטים; אנשים רבים אינם מסתפקים בזה ופונים לשכפול שלטים לפיאט בשביל לקבל עוד שלט למקרה חירום. תארו לכם שאתם בדרך חזרה מהעבודה ואז אתם מגלים השלט אינו עובד, מה תעשו במקרה כזה כאשר השלט הנוסף נמצא בית? זה רעיון לגמרי לא רע לעשות שכפול שלטים לפיאט בשביל להחזיק עותק נוסף במשרד.

שכפול שלטים לפיאט הוא חשוב למקרים שבהם שלטים מפסיקים לעבוד, מתקלקלים או נגנבים. אם אתם רוצים שכפול שלטים, כולל המפתח עצמו ושבב האימובילייזר, פנו עכשיו למנעולן.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לפיאט

הדגמים החדשים של פיאט מגיעים עם סט מפתחות יוצא מן הכלל, שילוב של שלט, אימובילייזר ומפתחות בו זמנית.

לנוחות מרבית, בהם המפתח מתקפל אל תוך השלט וכך ניתן לאחסנו בקלות בתיק או בכיס. הלהב עצמו מכיל חריטת לייזר המקשה על שכפול מפתחות לפיאט.

אבל מה לעשות שלפעמים בחיים מאבדים מפתחות ואז צריך למצוא שכפול מפתחות לפיאט, ואם זה קורה בזמן ובמקום הלא מתאים אז לפעמים צריך להתקשר למנעולן באמצע הלילה בשביל שיבוא לחלץ אתכם. אם יש לכם רכב מסוג פיאט עם מפתחות מתקדמים ומורכבים אז עליכם למצוא מנעולן מנוסה אשר יודע איך להתמודד עם מפתחות מסוג זה. אם איבדתם את המפתחות אז צריך לחפש מנעולן שיכול להשיג מפתחות מאותו הסוג ושיש לו את ציוד הלייזר המתאים על מנת לעשות שכפול מפתחות לפיאט.

זכרו שתמיד יותר קל לעשות שכפול מפתחות לפיאט כאשר יש לכם מפתח אחד רזרבי, כאשר אין שום מפתח אז זה הופך את כל הפעולה למורכבת יותר, יקרה יותר ולקוח יותר זמן. על מנת להימנע ממצבים כאלו, אנו ממליצים בחום תמיד לוודא שיש לכם מפתח נוסף למקרה חירום. אם איבדתם את המפתח ואתם משתמשים במפתח הרזרבי, פנו מייד למנעולן והזמינו שכפול מפתחות לפיאט בהקדם.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...