שברולט

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לשברולט

בהרבה מקרים אנו נתקעים ללא שלט שעובד ואז צריכים לעשות שכפול שלטים לשברולט. נכון, אמנם יש לנו שלט אקסטרה למקרה חירום אבל חייבים לעשות בהקדם שכפול שלטים לשברולט, למקרה שגם השלט הנוסף יאבד או יפסיק לעבוד.

מנעולנים יודעים לעשות שכפול שלטים לשברולט כולל קידוד אך זה דורש שימוש בשלט הניתן לתכנות מחדש. השלט חייב להיות שלט בעל תדר מתאים ולא כל מנעולן מחזיק במלאי שלטים מתאימים. מסיבה זו כאשר הולך לאיבוד או מתקלקל השלט, יש לפנות בהקדם למנעולן ולהזמין שכפול שלטים לשברולט.

מה יכול לקרות אם לא תעשו שכפול שלטים לשברולט בזמן?

למרות שאתם חושבים שהסיכוי הוא קטן, כאשר איבדתם שלט ואתם משתמשים בשלט הרזרבי, תמיד הוא יכול ללכת לאיבוד ואז תמצאו את עצמכם בבעיה – הרי בשביל לעשות שכפול שלטים לשברולט אתם שלט אותו ניתן לשכפל. במקרה ואיבדתם את כל השלטים זהו כבר סיפור אחר לגמרי. אל דאגה, גם מקרים כאלו מטופלים על ידי מנעולנים אך הם דורשים מנעולנים בעלי ידע וניסיון ברמה גבוהה יותר וגם ציוד מיוחד על מנת לבצע את העבודה.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לשברולט

איבדתם את המפתח של השברולט? אנו מציעים שירותים של שכפול מפתחות לשברולט של כל הדגמים, חדשים וישנים. אצלנו תוכלו למצוא שירותי שכפול מפתחות לשברולט עובר שברולט ספארק, שברולט סוניק, שברולט קרוז, שברולט מאליבו, שברולט אימפלה, שברולט טראקס, שברולט אורלנו ועוד דגמים נוספים כולל דגמים מסחריים כמו סוואנה. אנו מכירים על מודל ויודעים איך לעשות עבורו שכפול מפתחות, אם זה בשביל הסוויץ' או אם זה עבור תא המטען.

הדגמים החדשים של הרכבים מגיעים עם אימובילייזר מובנה, אנחנו מחזיקים מלאי של שבבים מתאימים אותם לסוגים השונים של הרכבים. אנו עושים שכפול מפתחות לשברולט עם התאמה וקידוד של שבב האימובילייזר. התוצאה היא מפתח משוכפל שעובד כמו חדש.

בכל בעיה שיש לכם הקשורה למנעולים ולמפתחות של השברולט, מוטב לפנות למנעולן מקצועי, על מנת לקבל שירות מהיר, אדיב, יעיל וזול. חבל לשלם סכומי עתק בסוכנויות הרכב והמוסכים המורשים אשר ייקחו יותר זמן, מנעולן יכול לפתור את הבעיה בזריזות ואפילו לתת לכם שירות במקרי חירום בהם איבדתם את כל המפתחות ואין לכם איך להתניע את הרכב. במקרה כזה סביר להניח שבמוסך יגידו לכם שצריך להחליף את הסוויץ', ההמלצה שלנו היא לא למהר להשקיע סכומים יקרים לפני שמתייעצים עם מנעולן.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...