אאודי

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לאאודי

לעתים בחיים מתרחשים מקרים בהם אובדים לנו המפתחות, או חס וחלילה גונבים לנו את התיק ובו מפתחות הרכב והשלט. כאשר יש לנו רכב מסוג אאודי ומתרחשים אירועים לא נעימים מסוג זה אנו בדרך כלל נזקקים לשירותים של מנעולן לעשות שכפול שלטים לאאודי.

מנעולנים בישראל של 2015 זה לא מה שהיה לפני 20 שנה, מנעולנים היום מטפלים בבעיות מסוג זה.  גם המפתחות היום זה לא מה שהייה לפני 20 שנה והמנעולנים לא נשארו מאחור. מנעולנים יודעים לעשות שכפול שלטים לאאודי וגם לרכבים אחרים. שכפול מפתחות היום הוא דבר הרבה יותר מאתגר, המפתחות מורכבים ומסובכים יותר לשכפול, למשל ישנם מפתחות אשר נחתכו בחייזר ולא כל אחד יודע ויכול לשכפלם, ישנם אימובילייזרים וישנם שלטים. שכפול של שלטים לאאודי דורש ידע מקצועי רב וכמו כן ציוד אלקטרוני מיוחד.

לנו יש הן את הידע והן את הציוד האלקטרוני לטפל לכם בבעיה ולעשות שכפול מפתחות לאאודי. מעבר לזה, מנעולן מעניק גם את השירות הטוב ביותר לא רק מהבחינה הטכנית. הנכונות שלנו להגיע בכל שעה ולפתור לכם את הבעיה יכולה להצילכם. לא אחת אנו מקבלים טלפונים מאנשים אשר חזרו מבילוי בשעות מאוחרות ואיבדו את המפתחות ועכשיו הם תקועים. לנו יש מענה לכל מצוקותיכם, בין אם מדובר על שכפול מפתחות או שכפול שלטים לאאודי או הכול ביחד.

מנעולן ייתן לכם את השירות הטוב ביותר כאשר תצטרכו שכפול לשלטים לאאודי, השירות שתקבלו הוא מקצועי הכולל זמינות וגמישות בשעות ונכונות להגיע לכל מקום ולטפל לכם בבעיה. כאשר מדברים על שכפול שלטים לאאודי הדבר הכי חשוב הוא השירות.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לאאודי

כאשר נאבד המפתח של הרכב זה לא נעים – נהגי האאודי חייבים לשמור על מפתחות הרכב והשלטים. כאשר נאבד לכם המפתח של האאודי זה יכול להיות מאוד לא נעים, נסו לדמיין את הסיטואציה שאתם מגיעים לרכב, מכניסים את היד לכיס וצרור המפתחות שלכם לא נמצא שם. במקרה כזה אתם צריכים שכפול מפתחות לאאודי. נכון שלכל אחד יש זוג מפתחות רזרבי, הרי תמיד מקבלים שניים עם הרכב אך איפה הרזרבי? בוודאי שהוא לא מחכה בכיס השני. בדרך כלל שומרים את המפתח הרזרבי עם בן או בת הזוג או בבית. כאשר מאבדים מפתח זה ברוב המקרים לא קורה בבית, בדרך כלל אנשים מאבדים מפתחות במהלך יום העבודה. העצה שלנו היא תמיד לעשות שכפול מפתחות לאאודי, לא צריך לחכות לרגע שבו מאבדים את המפתחות. אם תעשו שכפול מפתחות לאאודי ותחזיקו עוד זוג נוסף במקום העבודה אז תקטינו את הסיכוי לאי נעימות שבה אתם נתקעים ללא יכולת להיכנס לרכב ולהתניעו.

אנו מעניקים שירותים של מנעולן מורשה אשר יודע איך לעשות שכפול מפתחות לאאודי ולטפל בכל המקרים הללו אשר יוצרים לכם אי נעימויות בחיים. שכפול מפתחות בימינו כולל גם שכפול שלטים ואימובילייזרים, לא כל מנעולן יודע לעשות זאת, אנו יודעים. שכפול מפתחות, שכפול שלטים, שחזור מפתחות, שחזור שלטים, פריצה והחלפת מנעולים אלו הם תחומי העבודה שלנו ואנו יודעים לעשות אותם בצורה הטובה ביותר.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...