מרצדס

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים למרצדס

אם יש לכם בעיה עם השלטים למרצדס, אנו מציעים שירותים של מנעולן מורשה המתמחה בשכפול שלטים ושחזור שלטים של מרצדס. אנו מכירים את הדגמים השונים, החדשים והישנים ויודעים איך לעשות שכפול שלטים למרצדס. חשוב לציין שישנו שוני גדול בין הדגמים והמנעולן חייב ידע נרחב בתחום על מנת לדעת איך לפתור את הבעיה בכל אחת מהמערכות השונות.

אם השלט שלכם שבור או אבד, אולי אפילו נגנב, אם יש לכם בעיות עם האימובילייזר וצריך לנסות הרבה פעמים עד שהוא נקלט על ידי המערכת. כל הסוגים הללו של בעיות הן בעיות אשר יכולות להיפתר על ידי מנעולן מוסמך. מנעולנים היום מציעים את השירותים הללו במסגרת השירותים שהם מעניקים ללקוחות.

אנו יכולים לתקן או להחליף עבורכם במקרה שיש לכם בעיות כפי שכבר הוזכרו. אנו יודעים לעשות שכפול מפתחות למרצדס, כולל הצ'יפ של האימובילייזר, שכפול שלטים למרצדס וגם שחזור אם אין לכם שום שלט שעובד.

רכבי מרצדס נכנסים לקטגוריית רכבי היוקרה, ישנה חשיבות גדולה כאשר מתעסקים בנושאים של שכפול מפתחות למרצדס ושכפול שלטים למרצדס לעשות זאת אצל מנעולן מורשה בעל אישור של משטרת ישראל. אתם בוודאי לא רוצים לעשות שכפול מפתחות ושכפול שלטים למרצדס אצל מישהו שמכין עוד מפתח בשביל לגנוב אחר כך את הרכב. אנו מאמינים כי מנעולן חייב להיות איש אמון.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות למרצדס

אם יש לכם רכב מסוג מרצדס אתם בוודאי לא רוצים להגיע למקרה שבו אתם מאבדים את המפתחות ונתקעים בלי מפתח. נכון שתמיד ישנו זוג רזרבי אבל בדרך כלל שומרים את הרזרבי בבית – מה תעשו אם תאבדו את המפתחות במהלך יום העבודה ונניח שכמו הרבה אנשים אתם רחוקים מהבית? פתרון טוב לבעיה זו הוא להחזיק עוד מפתח אקסטרה במשרד. כך הסיכוי שתתקעו בלי מפתח שואף לאפס. הבעיה היא שהרכב הגיע רק עם מפתח רזרבי אחד, לכן יש לחפש שירות של שכפול מפתחות למרצדס. שירות של שכפול מפתחות למרצדס דורש גם את שכפול הצ'יפ של האימובילייזר. שכפול הצ'יפ הוא אפשרי אך דורש מכשור מיוחד שלא לכל מנעולן יש. אל תחכו לרגע שתאבדו את המפתחות, פנו אלינו כבר עכשיו על מנת לעשות שכפול מפתחות למרצדס. כך תוכלו ליהנות בטחון שלא תתקעו בלי מפתחות.

דרך אגב, בתרחיש קיצוני שבו איבדתם את כל המפתחות , כלומר אין לכם שום מפתח אקסטרה לשכפל – גם במקרים כאלו אנו יכולים לעזור ולשחזר עבורכם את המפתחות ואת הצ'יפ של רכב המרצדס. כאשר מחפשים שכפול מפתחות למרצדס חשוב לפנות למנעולן מורשה.

שימו לב שלשכפול מפתחות למרצדס ישנם שני סיבוכים, לפחות בחלק מהדגמים; ישנם מפתחות אשר נחתכו בלייזר וישנו הצ'יפ שכבר הוזכר. לרוב המנעולנים אין את הציוד והמפתחות מדגם זה. מפתחות אשר נחתכו בלייזר הם עבים יותר ולא לכל מנעולן יש.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...