טויוטה

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים לטויוטה

ישנן שיטות שונות לשכפול שלטים לטויוטה, כל אחת מתאימה לדגם אחר של שלטים ולמצבים שונים – כאשר יש שלט שאינו עובד, כאשר אבד שלט ויש שלט רזרבי או כאשר אבדו כל השלטים ואין שום שלט לשכפל. השיטות עצמן אינו חשובות, יש מנעולנים שמתעסקים בזה והם יודעים מה לעשות. למען האמת ולמען הבטיחות של הרכב שלכם עדיף שכמה שפחות אנשים יכירו את השיטות של המנעולנים המורשים.

מה שחשוב כאשר מדברים על שכפול שלטים לטויוטה הוא שתהייה לכם כתובת אמינה לפנות במקרה הצורך. ראשית חשוב שתדעו שניתן לשכפל ולשחזר שלטים ולא צריך להיכנס לכל מיני הוצאות כספיות שמבקשים ממכם בסוכנות. שנית חשוב שתדעו שאיש המקצוע המוסמך לבצע שכפול שלטים לטויוטה הוא המנעולן שלכם (ואם עדיין אין לכם מנעולן אז כדאי שתתחילו להסתובב עם מספר טלפון של מנעולן תמיד בארנק).

שכפול שלטים לטויוטה אצל מנעולן זו לא האפשרות היחידה, אבל זוהי האפשרות המהירה ביותר והזולה ביותר. ושאני אומר מהירה ביותר אני מתכוון שבאותו היום שמתעוררת הבעיה היא כבר תיפתר. מנעולן מורשה יטפל לכם בבעיה וגם במידת הצורך ישכפל שלטים ואימובילייזרים לטויוטה שלכם.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

30

נובמבר

2014

שכפול מפתחות לטויוטה

כמו כל רכב אחר, גם נהגי הטויוטה עלולים לאבד את מפתחות הרכב, במקרה שמאבדים את מפתחות הרכב יש לשכפל את הרזרבי בהקדם. מרבית הדגמים של רכבי טויוטה מגיעים עם מפתחות הכוללים אימובילייזר מובנה. כאשר אנשים צריכים שכפול מפתחות לטויוטה הם נלחצים מזה, כי הם בטוחים שלא ניתן לשכפל את האימובילייזר. במקרים כאלו אנשים חוששים מה יכול לקרות אם הם יאבדו גם את המפתח הרזרבי ולכן פונים למוסך או לסוכנות בבקשת עזרה. הפתרונות של הסוכנות הם תמיד לשחזר את האימובילייזר ישירות מהחברה, זה יקר וזה לוקח זמן. האמת שישנו פתרון מהיר והרבה יותר זול שרוב המנעולנים יודעים לעשות – ניתן לשכפל את האימובילייזר של הרכב.

כאשר רוצים לעשות שכפול מפתחות לטויוטה עם אימובילייזר, ראשית יש צורך להפריד בין המפתחות לבין חיישן האימובילייזר. יש לחתוך את ציפוי הגומי שבראש המפתח ולחלץ משם את החיישן. כמובן שזוהי עבודה בשביל מנעולן מומחה אשר יודע בדיוק איך לחתוך את הגומי מבלי לגרום נזק לחיישן. לאחר שחילצתם (או שהמנעולן חילץ) את החיישן יש לשכל אותו בעזרת מכשור מיוחד. ישנם סוגים שונים של מכשור, חלק דורשים חיבור למחשב וחלקם יכולים לעשות את הפעולה באופן עצמאי. הציוד המיוחד קורא את נתוני הצ'יפ של האימובילייזר ולאחר מכן מתכנת אותם לתוך צ'יפ חדש. זוהי הדרך הזולה ביותר לשכפול מפתחות לטויוטה הכוללים אימובילייזר. שכפול מפתחות לטויוטה זה הוא שירות של מנעולן.

אתה מוזמן לחייג לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...