הונדה

1

דצמבר

2014

שכפול שלטים להונדה

בעיה נפוצה בקרב נהגים של הונדה ,או של כל רכב אחר,  היא שלפעמים נאבדים או נהרסים השלטים. במקרה שזה קורה לכם, הפתרון היעיל ביותר הוא שכפול שלטים להונדה אצל מנעולן המתמחה בשלטים. רק מנעולן ידע לפתור לכם את הבעיה של שכפול שלטים להונדה בצ'יק צאק'. שכפול שלטים להונדה, ברוב המקרים הוא די מאתגר ודורש ציוד מיוחד לתכנות השלט. הדבר נובע ממערכות ההגנה המתוחכמות של הונדה שבסך הכול נועדו לשמור על הרכב שלכם ולא לקחו בחשבון שתאבדו את השלט. במקרה כזה יש להשיג שלט חדש, לא חייב להיות אורגינאלי, יכול להיות שלט גנרי מסוגים מסוימים ויש לדעת איך לתכנת אותו. אל דאגה, גם את זה המנעולן עושה.

הרבה אנשים מופתעים שמנעולן יודע לשכפל שלטים, מבחינתו זה חלק הכרחי של השירות. הרי צרור מפתחות מאבדים על כל רכיביו, כולל השלט. לכן הכרחי מבחינת המנעולן לתת שירות אחרת יהיה זה רק חצי שירות שלא יפתור לכם שום בעיה. אם יש לכם מפתח משוכפל או משחוזר ואין לכם שלט אז אתם עדיין לא יכולים לנסוע, יהיה זה אבסורד. מנעולן חייב לדעת איך לשכפל מפתחות ואיך לשכפל שלטים להונדה, אחרת לא יהיה זה מנעולן רציני.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...

19

נובמבר

2014

שכפול מפתחות להונדה

מי שנוהג על רכב הונדה אוהב את הכביש ואוהב מנועים חזקים ואמינים. יש אנשים שפשוט לא בנויים לפשרות, כאשר הם נכנסים לבוקר ומתניעים הם רוצים לשמוע ולהרגיש שיש להם הונדה. איך לפעמים דווקא ברגע הזה שנכנסים לרכב ורוצים כל כך לנסוע, לפעמים כי פשוט ממהרים. דווקא ברגע הזה אתם לא רוצים שום הפתעות. אבל מה לעשות שהחיים מלאים בהפתעות, לפעמים משמחות, לפעמים עצובות ולפעמים סתם מעצבנות כמו הרגע הזה שגיליתם שאיבדתם את מפתחות הרכב. רוב הפעמים לכולנו יש צרור מפתחות נוסף בבית ואז ניתן לגשת למנעולן ולעשות שכפול מפתחות להונדה. נשמע פשוט, אבל האמת שזה קצת יותר מזה; אתם הרי שוכחים שיש מפתחות עם אימובילייזר ויש גם שלט לרכב. זהו לא שיכפול במובן הרגיל של המילה כמו שמשכפלים מפתחות של דלת הבית. אך אל דאגה מנעולנים מקצוענים שכמותנו יודעים איך לעשות שכפול מפתחות להונדה.

בתרחיש יותר קיצוני, שגם יכול להיות, אין לכם שום צרור מפתחות נוסף. במקרה כזה תוכלו במקום לעשות שכפול מפתחות להונדה לפנות לחברת הונדה ולבקש את שיחזור המפתחות בעזרת קוד מסוים שאומר להיות לכם איפשהו בין מסמכי הרכב. לאחר שתמצאו את הקוד תוכלו להזמין את שחזור המפתחות. האמת שאני לא יודע כמה זה עולה אך אני יודע שתצטרכו לחכות ולחכות. כאשר אתם נתקלים בבעיה מסוג זה אתם רוצים פתרון מידי, כל דקה נראית לכם כנצח. רק מנעולן יכול להציל אתכם.

ישנם כאלה שנבהלים כאשר הם צריכים לעשות שכפול מפתחות להונדה, אנחנו רק נהנים מהאתגר.

אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...