שכפול שלטים למשאיות

חזרה לעמוד הבית

תחום המשאיות בארץ הוא תחום מאוד פופולארי במיוחד בתחום ההובלות (הובלות חפצים, הובלת משאות, הובלת מכשור מתקדם) לכן כאשר אנו מאבדים את השלט לרכב זו הרגשה של איבוד פרנסתנו, אנו נגיע אליכם לכל מקום ונבטיח לשרת אתכם נאמנה עם כל הציוד המשוכלל שברשותנו כדי שתוכלו באותו רגע להמשיך בעבודתכם כרגיל.

היום כל רכב מגיע עם שלט – השלטים מאפשרים לשלוט בנעילה המרכזית של הרכב, מערכת האזעקה וגם אימובילייזר. שלטים ניתן למצוא היום בכל רכב, אופנוע ואפילו משאיות. השלטים הם הכרחיים והם מוסיפים לנוחות ולבטיחות שלנו. אך כאשר הם נאבדים, נגנבים או מתקלקלים, הנוחות שלנו נפגעת ואנחנו מחפשים פתרון דחוף. למי פונים כאשר יש בעיה או צור בשכפול שלטים למשאיות? במקרים כאלו הכי טוב לפנות למנעולן בשכפול שלטים למשאיות. אני יכול גם להניח שאם איבדתם את השלט של המשאית אז סביר להניח שאיבדתם את כל הצרור ויש לכם צורך גם במנעולן בשביל לשחזר או לשכפל גם את המפתחות. איך שלא תסתכלו על זה תמיד כדאי לפנות למנעולן.

חלקם של השלטים עובדים על שדר אינפרה אדום אך יום יותר ויותר שלטים עובדים על תדרי רדיו שבין 418 מגה הרץ ל ב 433.92 מגה הרץ. ישנה אפשרות לקונפליקט תדרים אשר ישבש את פעולת השלט אך הדבר נדיר מאוד במכוניות ומשאיות היום.

מה עושים כאשר יש בעיה בשלט?

מכירים את המצב שבו עצרתם לרגע את המשאית, לשתות קפה ולהתרענן בתחנת הדלק וכשחזרתם אל המשאית על מנת להמשיך בנסיעה גיליתם שהשלט לא עובד. מה עושים במצב כזה?

  • יתכן שהבעיה היא במצבר, יש לשים לב שלא התרוקן המצבר של הרכב. כאשר מתרוקן המצבר השלט אולי עובד אבל לרכב אין חשמל בשביל לתפעל את הנעילה המרכזית ואז נראה כאילו השלט אינו עובד.
  • יתכן שישנה הפרעת גלי רדיו לכן יש לנסות מספר פעמים במרחקים קרוב יותר לרכב ומזוויות שונות.
  • אם עדיין השלט אינו עובד אז יתכן שהבטרייה שלו חלשה. לרוב השלטים היום ישנן נורות חיווי מהן אתם יכולים להסיק על מצב הסוללה. אם הנורות עובדות אז הסוללה תקינה. אם הנורות אינן עובדות אז רוב הסיכויים שהבעיה היא בסוללה.
  • במידה והשלט אינו עובד (או שאבד) ואין לכם אפשרות להתניע את הרכב מומלץ להתקשר למנעולן אשר יגיע לחלץ אתכם.

מנעולנים יודעים מה לעשות עם שלטים שאינם עובדים ויש להם שיטות שונות לטפל בבעיות שונות. אם יש שלט רזרבי הם יכולים לעשות לכם שכפול שלטים למשאיות. אך אם אין שלט רזרבי הם ימצאו את הדרכים איך לשחזר את השלט באמצעות שלט גנרי ובאמצעות מכשור מיוחד העומד לרשותם.

אנו מבינים עד כמה חשוב לכם לחזור לשגרת העבודה ולהמשיך בנסיעה. לנהגי משאיות תמיד ישנה סחורה שצריכה להגיע ליעד וכאשר יש להם עיכוב בדרך זו עלולה להיות בעיה רצינית. אנו מבינים זאת ולכם משתדלים לספק את השירות המהיר ביותר באופן מידי עבור נהגי משאיות הנזקקים לעזרת מנעולן.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...