שכפול שלטים למוניות

חזרה לעמוד הבית

נהגי מוניות מרבים בנסיעות ולכן באופן טבעי הם נתקלים גם בהרבה תקלות. מכיוון שכל תקלה עלולה לשבש את מהלך העבודה התקין ואת הפרנסה של נהגי המוניות, הם בדרך כלל מומחים בטיפול בכל הבעיות ויודעים בדיוק מה לעשות כאשר יש צורך בשכפול שלטים למוניות.

גם לנהגי מוניות קורה שהם נועלים בטעות את המפתחות בתוך הרכב או בתא המטען, גם להם נופל לפעמים צרור המפתות מהיד והשלט ניזוק, גם להם נאבד הצרור עם כל המפתחות והשלט ואז הם צריכים שרות של שכפול שלטים למוניות.

כאשר נהג מונית נתקל בתקלה במנעול, במפתח או בשלט הוא צריך שירות מהיר של מנעולן אשר יגיע עד אליו ויטפל לו בבעיה במהירות וביעילות. אם מדברים על שלטים לרכב אז מסתבר שדווקא מנעולנים הם אלו אשר מסוגלים לספק את השירות המהיר ביותר והיעיל ביותר. מנעולנים היום מכירים את כל הנושא של שכפול שלטים למוניות והם יכולים להגיע במהירות לכל מונית תקועה ולתת שירות. שירות שאותו לעולם לא תקבלו אצל מתקיני האזעקות. במקרים רבים למנעולנים ישנו ציוד מיוחד המתאים לשכפול שלטים למוניות, ציוד אשר לא תמצאו אפילו אצל מתקיני האזעקות. בעזרת הציוד המיוחד והידע הנכון יכולים המנעולנים לפתור לכם כל בעיה עם השלט ובמהירות גדולה יותר מכל אחד אחד. בזכות הציוד והמהירות המנעולנים מסוגלים גם לספק את השירות במחירים נמוכים יותר מכל מקום אחר.

מה שיכול לייקר את העלויות הוא שירות אקספרס באמצע הלילה, אל כל זה במסגרת המחירים הסבירים בשוק לשירותי חירום המגיעים עד אליכם 2 שעות ביממה.

מה חשוב כאשר מחפשים מנעולן לשכפול שלטים למוניות?

  •  ידע מקצועי – לרכבים שונים ישנם מנגנוני נעילה שונים ושלטים שונים. לכל דגם ולכל שלט יש את הפתרון שלו ואת שיטת הקידוד. כאשר אתם מחפשים מנעולן לשכפול שלטים במוניות רצוי שזה יהיה מנעולן עם ניסיון בדגמים הנפוצים של המוניות בישראל  – למשל סקודה ומרצדס הנפוצות מאוד. המנעולן חייב להיות מנעולן מורשה המכיר את המערכות השונות ויודע לתת עבורן פתרון ומבלי לגרום נזק.
  •  שירות – אני מאמין כי השירות הוא הדבר הכי חשוב. כל אחד יכול ללמוד את הפרטים הטכניים ולדעת איך עושים שכפול שלטים למוניות אבל לא כל אחד יכול להיות בעל תודעת שירות ואכפתיות. אלו הן תכונות אופי שלא ניתן ללמד. חשוב שהמנעולן שלכם יהיה בכל תכונות אופי אלו ויבין את הדחיפות של נהג מונית אשר נמצא בבעיה וצריך שירות של שכפול שלטים למונית, פריצה או כל שירות אחר שהמנעולן יודע לתת.
מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...