שכפול שלטים לאופנועים

חזרה לעמוד הבית

כאשר השלט של האופנוע הולך לאיבוד או מתקלקל אז יש צורך בשכפול שלטים לאופנועים. כאשר רוצים לעשות שכפול שלטים לאופנועים יש צורך בשלט חדש ותהליך של קידוד השלט על מנת שיתאים לאופנוע. בעבר היו אלו שירותים יקרים מאוד אשר עשו במקומות בהם מתקינים אזעקות לאופנועים. שכפול שלטים לאופנועים במקומות בהם מתקינים אזעקות בדרך כלל לוקח זמן רב ועולה כסף רב, זה כולל הזמנת שלט חדש מהיצרן.  אך כאשר אתם ניגשים אל האופנוע ומגלים שהשלט לא מגיב אתם צריכים פתרון מידי כי אחרת אתם לא יכולים לנסוע על האופנוע.

טיפ קטן – כאשר אתם ניגשים לאופנוע והשלט לא מגיב יתכן שהשלט תקין לחלוטין אך הבטריות שלו הן חלשות. לכן לפני שאתם ממהרים לחפש מנעולן בשביל שכפול שלטים לאופנועים  יש לבדוק את הסוללות של השלט ואת המצבר של הרכב.

איך עובד תהליך של שכפול שלטים לאופנועים?

ישנם סוגים שונים של שלטים לאופנועים ודרכים שונות לשכפול שלטים לאופנועים. ברמת העיקרון כאשר יש לכם שלט ואתם רוצים לשכפול ולעשות שלט נוסף אז במקרים רבים ניתן לעשות זאת בעזרת שלט גנרי אשר קורא את אותות השלט שכבר יש לכם ולומד אותן. זהו תהליך של שניות אחדות (כאשר מדובר באיש מקצוע שיודע מה הוא עושה ומכיר את הדגמים השונים). יש להצמיד את השלטים אחד אל השני ולבצע מספר פעולות בכפתורי השלטים. מנעולן מקצועי המתמחה בשכפול שלטים לאופנועים ידע לעשות זאת תוך שניות מעטות.  לא כל סוג של שלט גנרי הוא SELF LEARNING המתאים לפעולה זו.

לא כל תהליך שכפול שלטים לאופנועים הוא פשוט ובמיוחד כאשר אין יש צורך לעשות שחזור של שלטים. ישנם מקרים בהם צריך להתחבר אל מערכת האזעקה עצמה בעזרת ציוד מיוחד על מנת לשחזר את השלט. אלו הם אינם דברים פשוטים שכל אחד יכול לעשות ולא לכל אחד יש את הציוד הדרוש.

האמת שמה שחשוב כאשר מדברים על שכפול שלטים לאופנועים הוא לא הפרטים הטכניים, אלא דווקא השירות של המנעולן המגיע לבצע שכפול שלטים לאופנועים. כאשר יש לכם בעיה עם השלט של האופנוע לא מעניין אתכם מה המנעולן צריך לעשות מבחינה טכנית. מה שמעניין אתכם הוא שירות מהיר ואמין שיאפשר לכם להמשיך בעניינים שלכם. כאשר יש לכם בעיה עם שלטים או מפתחות חשוב לכם השירות של המנעולן – אתם רוצים שהוא יהיה זמין בכל שעה ויוכל לספק לכם שירות במהרה ובכל מקום בו תזדקקו.

כמובן שהפרטים הטכניים חשובים מאוד וכאן יש לשים את הדגש על מנעולן מקצועי אשר מתמחה בשכפול של שלטים לאופנועים. זהו תחום הדורש רמה גבוהה של מקצועיות וידע  במערכות שונות של אזעקה ושלטים שונים.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...