שכפול מפתחות למשאית

חזרה לעמוד הבית

נהגי המשאיות הם אלו אשר מובילים עבורנו סחורות בכל רחבי הארץ ונמצאים כל היום בכבישים. לדוגמה כל מוצר מזון שקניתם בסופרמרקט הוא תוצאה של נהגי משאיות מסורים שהובילו את המוצרים ממפעלים אל מחסנים ומרכזים לוגיסטיים ומשם אל רשתות השיווק. ועוד הרבה לפני זה המשאיות הובילו את חומרי הגלם אל המפעל שיצר את אותו המוצר שרכשתם בסופרמרקט. כבישי הארץ מלאים בתנועה של משאיות בכל שעות היממה. גם נהגי משאיות צריכים לפעמים שירותים של שכפול מפתחות למשאית. גם להם בדיוק כמו לכל נהג אחר של רכב פרטי קורות תקלות, מנעולים נהרסים, מפתחות נאבדים ושלטים מפסיקים לעבוד. לכן גם נהגי משאיות יודעים שעליהם להיות תמיד מוכנים עם מספר טלפון של מנעולן על כל צרה שלא תבוא.

מה חשוב לוודא כאשר מזמינים מנעולן למשאית

ישנם כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת ולבדוק לגבי המנעולן שאתם מזמינים:

  •  מנעולנים הם אנשים הפורצים דלתות ורכבים, הידע שלהם יכול להיות מסוכן בידיים הלא נכונות. על מנת שתהיו שקטים מוטב לבקש תעודת יושר מהמנעולן, הרי אתם לא רוצים שעבריינים יפרצו לכם את המשאית או ישכפלו לכם את השלט.
  • מנעולן הוא איש מקצוע אשר למד והוסמך, זה בפירוש לא מישהו שמאלתר ומנסה דברים עד שמצליח. מנעולן בין אם הוא עושה שכפול מפתחות למשאית, פורץ את דלת המשאית או משחזר מפתחות להתנעת המשאית הוא חייב להיות איש אשר למד ומכיר היטב את מערכות הנעילה. יש לוודא שמדובר במנעולן המחזיק בתעודת מנעולן מורשה.
  • וודאו שהמנעולן מעניק שירות של 24 שעות ביממה. כידוע נהגי משאיות יוצאים לנסיעות ארוכות ומספקים סחורות לכל רחבי הארץ. בעיות ומקרי חירום יכולות להתעורר כאשר אתם באשדוד ביום שני בשתיים בצהריים או כאשר אתם על כביש הערבה ביום חמישי בשתיים בלילה. לכן אתם חייבים תמיד להיות מוכנים עם מנעולנים שאתם מכירים, כלומר עם מספרי טלפון חירום.

יש לוודא שהמנעולן שלכם עובד באזור שבו אתם עובדים. אם אתם מבצעים נסיעות שונות בכל רחבי הארץ אז מוטב להחזיק בטלפונים של מנעולנים שונים. אם תזדקקו לשכפול מפתחות למשאית כאשר אתם בבתי ים אז חשוב שיהיה לכם טלפון של מישהו מאזור המרכז שיכול להגיע מהר. אם אתם זקוקים למנעולן כאשר אתם בנצרת אז תצטרכו טלפון של מישהו מהצפון וכו.

עבור נהגי משאיות תמיד ישנה דחיפות וצריך מנעולן שמבין את זה. כאשר לנהג משאית ישנה בעיה והוא נתקע באמצע הדרך וצריך שירות של מנעולן או שכפול מפתחות למשאית הוא לא יכול להתעכב יותר מידי. המשאיות מובילות סחורה והסחורה חייבת להגיע לייעדה בזמן.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...