שכפול מפתחות למוניות

חזרה לעמוד הבית

נהגי מוניות נמצאים הרבה על הכביש, זוהי הרי העבודה שלהם להסיע אנשים ממקום למקום. נהגי מוניות ידועים בתור אנשים אשר מקפידים לשמור על תקינות הרכב מכל הבחינות  – זה כולל שמירה על ניקיון הרכב ושמירה על מצבו המכני. הם חייבים לשמור על הרכב כי זה מקור הפרנסה שלהם. כל בעיה ברכב יכולה להיות הפרעה ליום העבודה ולפגוע בפרנסה. נהגי מוניות חייבים להיות ערניים לגבי כל סוג של תקלה שיכולה להיות ברכב וזה כולל גם את מפתחות הרכב. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה, תמיד מפתחות הרכב יכולים להיהרס או ללכת לאיבוד.

גם אם אתם בטוחים שאתם הכי מסודרים בעולם, גם לכם זה יכול לקרות. תאמינו או לא, כבר נתקלתי בנהג מונית שהמפתחות החליקו לו מהיד היישר לתוך פתח ניקוז עמוק בשולי הרחוב. אמנם כל רכב מגיע עם שני זוגות של מפתחות אך כאשר אחד מהם הולך לאיבוד או נהרס יש לעשות מיד שכפול מפתחות למונית בשביל שתמיד תהיו מוגנים על כל צרה שלא תבוא.

שכפול מפתחות למוניות – תוספת בטחון

ישנם נהגי מוניות אשר מבקשים שכפול מפתחות למונית גם כאשר יש להם כבר שני זוגות, הרי תוספת בטחון אף פעם לא תזיק. זה אופייני מאוד לנהגי מוניות אשר מרבים לנסוע למרחקים ארוכים ולעתים הם מחזירים מפתח רזרבי בבית ועוד מפתח רזרבי אצל מכרים הגרים בסמוך למסלול שלהם.

שכפול מפתחות למונית כולל גם שלטים כמובן, זה לא מובן מאליו שמנעולנים ידעו להתעסק גם ברכיבים אלקטרוניים אך בכל זאת עם ההתפתחויות הטכנולוגיות, מקצועני השכפול למדו גם את תחום זה של שכפול שלטים וזהו חלק מהשירות שהם מציעים ללקוחות.

המפתחות של היום הם הרבה יותר מתוחכמים ממה שהייה פעם, הם כוללים שבב אימובילייזר אותו יש לקודד כאשר עושים שכפול מפתחות למונית. מנעולנים מקצועיים יודעים איך לעשות זאת ויש להם את הציוד המיוחד בשביל זה.

שימו לב אם אבד לכם המפתח והשלט ופניתם ליבואן הרכב, הם בהחלט יכולים לעזור לכם אך התשלום הוא גבוה מאוד. רק מנעולן יכול לתת לכם את השירות באופן מיידי וגם לגבות פחות כסף עבור השירות. כאשר מדברים כל שכפול מפתחות למוניות חשוב לדרוש שירות מהיר של שכפול מפתחות.

מעוניין לשכפל מפתחות למונית שלך? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!
 
Select files...