שחזור מפתחות לאופנועים

חזרה לעמוד הבית

שחזור מפתחות לאופנועים הינו הליך די מורכב היות ובעל המלאכה הינו צריך שיהיו לו את מיטב המכשירים המתקדמים על מנת לשחזר את אותו מפתח, באופנועים ההליך קצת יותר מורכב מאשר רכב, ישנם לא מעט פרמטרים אשר זקוקים לשחזור מנעול או מפתח בתחום האופנועים היות ואופנוע הוא מרכב בעל 2 גלגלים.

נהגי אופנועים, בדיוק כמו נהגי רכבים אחרים, נזקקים לעתים לשירות של שחזור מפתחות לאופנועים. כאשר צרור המפתחות של האופנוע אבד או נגנב יש צורך בשחזור מפתחות לאופנועים. ישנם מקרים בהם תרצה רק לשכפל את המפתח הנוכחי, במידה ויש לך מפתח רזרבי זוהי פעולה פשוטה יחסית.

כל מה שצריך לעשות הוא לגשת בזמנך הפנוי (מומלץ לא לדחות זאת יותר מידי) אל המנעולן ולבקש שכפול מפתחות. אך ישנם מקרים בהם אין שום מפתח וצריך להשתמש בשיטות מתקדמות לשחזור המפתח או החלפת הצילינדר. אלו הן עבודות שלא כל מנעולן יודע לעשות. יש צורך במנעולן מקצועי בעל ניסיון בשחזור מפתחות לאופנועים. כאשר אתם מגיעים למצב שבו אין לכם שום מפתח אז המשמעות היא שאתם לא יכולים להתניע את האופנוע. אלו הם מקרים בהם המנעולן צריך להגיע עד אליכם ולטפל באופנוע. בשביל זה חשוב שתמיד יהיה לכם כרטיס ביקור של מנעולן אמין. אתם לא יודעים מתי תצטרכו, משהו יכול לקרות לכם בהפתעה ואז תמצאו את עצמכם תקועים ומחפשים טלפון של מנעולן שיגיע לחלץ אתכם.

שחזור אימובילייזרים לאופנועים

לא נשכח שאופנועים היום גם כן מוגנים במערכות מתקדמות כמו אימובילייזר ושלט, זה לא רק שחזור מפתחות לאופנועים. גם אימובילייזר ושלט הם אביזרים שיכולים ללכת לאיבוד או להתקלקל, גם אותם יש לפעמים לשכפל או לשחזר. כאשר צרור מפתחות הולך לאיבוד אז ברוב המקרים השלט והאימובילייזר הולכים לאיבוד ביחד אתו.

לכן העצה שלי היא תמיד לעבוד עם מנעולן המכיר את הטכנולוגיות המתקדמות ויודע איך לשכפל ולשחזר מפתחות לאופנועים וכמו כן אימובילייזרים ושלטים. זהו יתרון גדול מאוד שמישהו אחד, כלומר איש מקצוע אחד יודע לעשות הכול. אחרת תמצאו את עצמכם מתרוצצים אחרי אנשי מקצוע שונים; אחד בשביל שחזור או שכפול מפחות, שני בשביל האימובילייזר ושלישי בשביל השלט. מנעולן מקצועי המטפל בכל הדברים חוסך לכם הרבה זמן וכסף.

מנעולן היודע לפרוץ מנעולים של אופנועים הוא מנעולן בעל מומחיות גבוהה. ישנם סוגים שונים של אופנועים וכל יצרנית אופנועים מפתחת בעצמה את מנגנוני הנעילה שלה. מה שהייה נכון לגבי האופנוע של קאווסקי לא בהכרח מתאים לאופנוע של סוזוקי. על מנעולן אופנועים להכיר את סוגי המנעולים השונים ואת כל שיטות הפתיחה. מנעולן המתעסק באופנועים צריך גם להכיר את מערכות האזעקה השונות ולדעת איך הן פועלות. מי שלא מבין ומנסה להתעסק במערכות אלו יגרום להן נזק וודאי שבסופו של דבר יעלה הרבה כסף לתקן ולהחליף.

ישנם גם מקרים בהם צרור המפתחות ננעל בטעות בארגז האחורי או בתא האחסון שמתחת לכיסא. מנעולן מקצועי ידע איך לחלצם לעומת מנעולן חובב אשר בדרך כלל יקדח בארגז על מנת להוציא את המנעול ויגרום הרבה נזק.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...