שכפול מפתחות לרכב

חזרה לעמוד הבית

אנו בחברת ס.אבי עוסקים בשכפול מפתחות לרכב למעלה מ-18 שנה. יש לנו את כל האמצעים הדרושים כדי להעניק לכם את השרות הטוב ביותר, בין היתר נכללים מכונות השכפול המיוחדות והניידות שלנו, יחס אישי ומהירות וכמובן אמינות!

לכל אחד מאתנו יש צרור מפתחות מכובד בכיס; יש את המפתחות של הרכב (או האופנוע) ולעתים לרכבים יש שני מפתחות שונים להנעה ולדלתות, יש את המפתחות לבית וכמובן שישנם רבים המשתמשים בכמה מנעולים (אפילו על אותה הדלת), לפעמים בבית ישנם חדרים להם יש מנעול כמו למשל מחסן או חדר עבודה, ישנם מנעולים של המשרד ולעתים של קרובי משפחה וחברים.

המפתחות הם חלק בלתי נפרד מחיינו וכך גם השירות של שכפול מפתחות. תחשבו על זה, לכל דבר יש מפתח: הדלת של הבניין, הדלת של המקלט, הדלת של המחסן, הדלת של הדירה, הדלת של הכספת, הרכב, האופנוע, השרשרת שמאבטחת את האופניים למטה, דלת המשרד ועוד.

תמיד ישנם מפתחות שהולכים לאיבוד או שנהרסים ואז דרוש שכפול מפתחות, לפעמים קונים רכב יד שנייה ולבעל הרכב יש רק מפתח אחד אז שוב צריך שכפול מפתחות. לפעמים רוצים לתת למכרים מפתח רזרבי רק למקרה חירום ושוב פונים לשירות של שכפול מפתחות.

השפעת הטכנולוגיה על שכפול מפתחות

ההתפתחויות הטכנולוגיות עדיין לא החליפו את הצורך במפתחות אלא רק שיכללו אותם. היום בנוסף למפתחות ישנו שימוש באמצעים נוספים כמו אימובילייזר אשר בלעדיו לא ניתן להניע את הרכב ומערכות אזעקה אותן יש לנטרל באמצעות שימוש בשלט רחוק.

כאשר ישנם מפתחות ישנו תמיד צורך בשירות של שיכפול מפתחות, זה אותו הדבר בדיוק עם אימובילייזרים ושלטים, ככל שהם נפוצים יותר בכלי רכב כך ישנו יותר ביקוש לשכפול, שיחזור ותיקונים. אלא הם תחומים הנלווים לשכפול מפתחות באופן טבעי, הרי כאשר מאבדים את צרור המפתחות של הרכב בד"כ מאבדים גם את שלט האזעקה והאימובילייזר אם ישנו.

מנעולנים מקצועיים כבר מזמן הבינו שלא ניתן להציע ללקוחות חבילת חצי שירות – כאשר ללקוח ישנה בעיה הוא רוצה מישהו שיטפל לו בבעיה בצורה יסודית. הוא לא רוצה ללכת לאיש מקצוע אחד בשביל לשכפל מפתחות ולאיש מקצוע אחר בשבילי לשכפל שלט. מסיבה זו מנעולנים בימינו מציעים חבילה שלמה של שירותים לנהגים, הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

שימו לב שלא כל מנעולן יודע לשכפל כל סוג של מפתחות ובטח שלא כל מנעולן יודע לשכפל שלטים או לשחזר שלטים במידה ואין שום שלט מקורי. אולי נראה לכם שכל מפתח זה פחות או יותר אותו הדבר אבל אם תתבוננו היטב תראו שישנם סוגים שונים של מפתחות ולכן ישנן דרכי עבודה שונות. שלושת הדגמים הקלאסיים של מנעולים הם מנעולי השיניים, מפתחות משוננים של מנגנוני צילינדר, מפתחות עם פסי חריטה כמו בכלי רכב ומפתחות עם חריטות מעגליות הנפוצות מאוד בישראל בדלתות לבתים. אם תרצו לדעת עוד על שכפול מפתחות אתם מוזמנים אלינו לחנות.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...