שחזור שלט לרכב

חזרה לעמוד הבית

במקרה שבו אבדו לכם המפתחות לרכב או חלילה נגנבו ואין לכם זוג נוסף למקרה חירום אז יש לעשות שחזור שלט לרכב. אולי אתם חושבים לעצמכם מה הסיכויים שזה יקרה? אני לא יודע מה הסיכויים שזה יקרה אני רק יודע שזה פשוט קורה ודי הרבה. אחרת השוק לא היה מוצף בכל כך הרבה מנעולנים המציעים שירות שחזור שלט לרכב.

אז גם אם זה נראה לכם בלתי סביר לחלוטין שזה יקרה לכם, אני בכל זאת מציע לכם להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא. אל תחשבו שרק בתרחיש של אובדן או גניבה צריך שרות של שחזור שלט לרכב, לעתים הוא פשוט נהרס ואז צריך להחליף. אז איך בעצם מתכוננים? פשוט מאוד, שימו לב שיש לכם טלפון זמין של מנעולן מוסמך ומומלץ אשר יודע לעשות שחזור לשלט הרכב.

מנעולנים היום זה לא מה שהיה פעם, בעבר מנעולן היה מישהו שפורץ מנעולים ומשכפל מפתחות. היום מנעולן הוא איש מקצוע הרבה יותר מתוחכם וחלק מהשירות שמנעולנים מציעים הוא שרות של שחזור שלט לרכב ושכפול שלט לרכב. אלו הם שירותים מאוד חשובים ואין לזלזל בחשיבותם. שחזור שלט אצל מנעולן יכול להציל אתכם ברגעים שאתם צריכים פתרון דחוף, למנעולן יש בדרך כלל הרבה יותר תושייה בנושא מאשר המתקין של מערכות האזעקה לרכב. כמו כן המחירים יותר זולים.

מנעולן מקצועי מציע שירותים של שחזור שלט לרכב וכמו כן את כל השירותים הנלווים, הרי בסופו של דבר ישנם מקרים שבהם אתם מאבדים הכול – המפתחות עם האימובילייזר והשלט לרכב. לכן עליכם לחפש איש מקצוע אשר יכול לתת לכם שירות קומפלט הכולל את כל הפרטים. לא יעזור לכם שחזור שלט לרכב אם אין לכם שחזור מפתחות עם אימובילייזר ולהפך. אתם צריכים מישהו שמטפל בכל הדברים.

איך מתבצע שחזור שלט לרכב?

אם איבדתם את השלט לרכב תוכלו לבצע שחזור שלט די בקלות ולמעשה יש לכם שתי אפשרויות לעשות זאת. האחת היא לחפש את ספר הרכב ולמצוא בו את פרטי המודל המדויקים של הרכב ואת מספר הזיהוי המיוחד (זה נקרא VIN). בעזרת מספר זה ניתן לפנות ליצרן ולבקש שלט חדש. זה יכול לקחת זמן רב ולעלות הרבה כסף.

אפשרות שנייה היא באמצעות שחזור שלט, זוהי פעולה טכנית של תכנות שלט לתדר המתאים לרכב. פעולה זו נעשית ברכב עצמו כאשר המפתחות בתוך הסוויץ' אך הרכב אינו מונע. תכנות זה נעשה בעזרת שימוש בשלטים גנריים מצד שלישי אשר אינם מתוכנתם לרכב ספציפי. כמובן שבפועל זה קצת יותר מורכב ממה שאני מסביר, לא כל רכב וכל שלט זה אותו דבר אבל זה כבר עניין לאנשי המקצוע. ההליך הוא די קצר אך כמובן שעל איש המקצוע להגיע עד אליכם או אם יש באפשרותכם להגיע אליו ולבצע את הפעולה בתוך הרכב.

מעוניין לשחזר שלט לרכב שלך? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!
 
Select files...