שאלות ותשובות

חזרה לעמוד הבית

שירותי מנעולנות שכפול שלטים ומפתחות

ס. אבי מנעולים מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה, הנעלות מחוץ לבית או הרכב, שכפול מפתחות התאמת מפתח חדש למנעול קיים, החלפת מפתחות רכב, שכפולי כל סוגי המפתחות, תכנות מפתחות, פריצת מנעולים ועוד. ס. אבי מנעולנות מציעים מגוון פתרונות בתחום, שכפול מפתחות ושאר עזרים עבור נכסים מסחריים ופרטיים, כמו כן שירותי מנעולנות לרכב כגון הנעלות מחוץ לרכב במקרה חירום, מפתח חלופי לרכב במקום מפתח שאבד ועוד.

 שכפול מפתחות רזרביים

קרה לכם פעם שעמדתם בבניין מאחורי הדלת של דירתכם, ולא מצאתם את המפתח לדירה, כך שלא יכולתם להיכנס אל המקום הבטוח ביותר עבורכם על פני כדור הארץ? סביר להניח שאם סיטואציה זו התרחשה בחייכם, רצתם לבצע שכפול מפתחות בתל אביב מיד אחר כך מספר מפתחות ופיזרתם אותם במקומות שונים, כדי שסיטואציה זו לא תחזור על עצמה ובצדק. שכפול מפתחות הוא דבר הכרחי על מנת להימנע מסיטואציה בה אתם מאבדים מפתח ואין לכם כל דרך להיכנס לדירתכם אלא אם תחליפו מנעול בכמה מאות שקלים. על מנת לא להוציא כסף מיותר בעתיד, הכינו עצמכם מראש לכל תרחיב ובצעו שכפול מפתחות כבר היום, אחד השאירו אצל ההורים או השכנים עליהם אתם סומכים ואת היתר השאירו בבית, כך שאם לא תמצאו מפתח אחד יהיה לכם אל מי לפנות ולהיכנס לדירתכם.

 היכן משכפלים מפתחות

שכפול מפתחות היא פעולה אותה יכולים לבצע בעלי מקצוע מובילים בתחומם בלבד. אין ספק כי לא כל מפתח מתאים לכל דלת, ועל כן על השכפול להיות ברמת דיוק גבוהה. בעידן הנוכחי, ישנם מפתחות שעל מנת לשכפל אותם, יש צורך במכונת שכפול משוכללת ומתקדמת, אשר לא קיימת בכל בית עסק מהתחום ולכן עוד לפני שאתם ניגשים לשכפל מפתח, עליכם לבדוק כי בעל המקצוע אכן מחזיק בציוד הנדרש לשכפול. עניין נוסף שאתם חייבים לבדוק לביטחונכם האישי הוא את אמינות בעל המקצוע.

מקצוע המנעולנים הוא תחום פרוץ ועל כן רבים משתלבים בו, ולאמיתו של דבר לא כל המנעולנים ראויים לעסוק בתחום, בין אם רמת האמינות שלהם עומדת בספק ובין אם המקצועיות שלהם עומדת בספק. שימו לב כי אם הגשתם מפתחות לשכפול אצל בעל מקצוע לא אמין, אתם עלולים לסכן את דירתכם, משום שאותו בעל מקצוע ישאיר אצלו את הקוד לשכפול, ישכפל לעצמו מפתח וישתמש בו בדרכים מגוונות. בבואכם לבצע שכפול מפתחות ודגש על שכפול מפתחות בתל אביב, וודאו כי בעל המקצוע אמין וכי אתם לא לוקחים אף סיכון עצם השכפול.

 כיצד מאתרים מנעולן איכותי

על מנת למצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי, עליכם לבצע מספר פעולות מקדימות. אם יש לכם המלצה אודות המנעולן מה טוב השתמשו בה, אך אם אין לכם המלצה, התחילו לחפש את בעל המקצוע בכוחות עצמכם וחפשו אודותיו מידע ברשת האינטרנטית. כל עוד אנשים נכוו בעבר מהמנעולן אותו אתם עתידים להזמין, הרי שיופיעו כתבות ברשת ולהיפך, אם המנעולן אמין ומקצועי, תצליחו לדלות אודותיו תשבחות. התקשרו למנעולן ובדקו כמה שנים הוא עוסק בתחום, האם יש לו תעודת יושר, והאם הוא למד את התחום במוסד מוסדר והאם הוא מחזיק בתעודת הסמכה. אין ספק כי שכפול מפתחות משתווה לפריצת הדלת בביתכם ובשני המקרים עליכם לקחת מקדם ביטחון ולבחון היטב את בעל המקצוע עד הפרטים הקטנים ביותר כולל את סוג הכלים ואףמנעולים אשר הוא מעניק לכם ועד מנגנונים וצילנדרים בבואו של המנעולן.

מחפש חברה לשכפול מפתחות אמינה מקצועית ומהירה? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...