פורץ רכבים

האם להזמין מנעולן רכב רק כשיש בעיה?

ישנם מקצועות עליהם אנחנו לא חושבים באופן יומי, כזה הוא עולמם של מנעולני הרכב בישראל ובעולם. אתה לא חושב על מנעולן רכב כי כבר יש לך מפתח עכשיו, אבל כנאמר "לך אל הנמלה עצל…." ומה הכוונה? ישנם מצבים בהם רצוי לשכפל מפתחות לרכב מהעוד מועד או להכין את עצמך, כך שביום צרה לא תתקע (תרתי משמע) מחוץ לרכב.

להלן מספר סיבות בהם אתה חייב!!! ללכת לראות מנעולן רכב בהקדם:

מפתח הרכב עקום קלות

אם מפתח הרכב שלך התעקם כיוון שקיבל מכה, או התיישבת עליו, לא מומלץ להמתין ליום צרה. גש כל חברת שכפול מפתחות או לכל מנעולן רכב ושכפל את המפתח מבעוד מועד. המפתח העקום יכול להסב למנעול עצמו נזק נוסף מאחר והוא שוחק את מנגנון הפנימי, דבר שעלול לעלות לך הרבה יותר כסף, תסכול וכאב ראש.

חשד לשכפול

אנחנו בני אדם, כולנו שכחנו פריט חשוב במקומות מוזרים, לפעמים יותר מכמה רגעים. אבל לשכוח מפתח של רכב בקיוסק או בחנות כלשהי מבלי שנדע מה נעשה עם המפתח עצמו עלול לעלות לך יקר מאוד, זה עלול לעלות לך בגניבת רכב.

לכן, במידה ושכחת את מפתח הרכב במקום לא רגיל, ועולה בך החשד הקל היותר שייתכן ומישהו העתיק לך את המפתח או שכפל אותו, אל תתמהמה וגש למנעולן רכב אמין שיספק לך פתרון מהיר לבעיה.

מפתח שחוק

מה זה מפתח בסופו של דבר? זה בסה"כ ברזל, ברזל שנשחק בכל שימוש ושימוש כנגד מנגנון הנעילה, מפתחות אחרים בצרור ומטבע הדברים ככזה, הוא עלול להשחק עד למצב שלא תוכל לעשות בו שימוש. אם אתה רואה פיזית שהמפתח שלך מתחיל להסדק או להשחק, אל תתעכב. גש לאיש מקצוע שיסדר לך את מפתח הרכב. לפעמים מדובר רק בליטוש קל ואפילו לא יגבו ממך תשלום בעבור הפעולה.

מפתח אבד

יש לנו בד"כ מספר זוגות מפתחות לכל שימוש, אבל אם מפתח הרכב אבד, יש סיכוי שאדם לא אמין מצא אותם ועלול לעשות בהם שימוש נפשע. במצב כזה אנו ממליצים בחום להחליף את כל מנעול הרכב כך שלא יגנבו לך את רכבך באישון ליל.

שלט רכב פגום

לא רק מפתחות רכב עלולים לתסכל אותנו, 99% מהרכבים החדשים מופעלים בעזרת שלט או אימובלייזר או שניהם יחדיו. מה שווים מפתחות רכב אם לא ניתן להניע את הרכב בגלל שלט רכב תקול? אם השלט מתחיל להקרע, להחלש או לגמגם, אל תמתין ליום צרה בו לא תוכל להניע את רכבך!!! סע מהר פגוש מנעולן רכב  מומחה שכפול שלטים לרכב שיכין לך או יחדש לך את שלט הרכב והמנע מבעיות ומתסכולים!!

לסיכום

אל תהיה עצלן ואל תהיה חאפר, אתה יודע הרבה יותר טוב מאתנו מה מצב מפתחות הרכב שלך, היה שלם עם עצמך, אם המפתחות שלך שחוקות או שלט הרכב לא עובד, טפל בבעיה בהקדם, חבל על העצבים שלך.

איך להזמין מנעולן?

מנעולנות הינו מקצוע אשר עיקרו מתעסק במנגנוני נעילה שונים – הכרת החלקים הקטנים ודרך תפקודם, למידת טכניקות ושיטות שונות לתיקון מנעולים וגם פריצות מנעולים שונות, שכפול מפתחות ועוד מגוון רחב של תפקידים ומטלות שהן כמעט בסיסו היומי של המנעולן המורשה המקצועי. כיום ישנם מנעולנים רבים בשוק, אך ככל איש מקצוע שאנו מעוניינים בשירותיו בפעם הראשונה, ספציפית מהאינטרנט, אנו לא בהכרח יודעים באמת באיזה עסק כדאי לבחור, ולכן אנו הבאנו לכם כאן מגוון דברים אשר מומלץ לבדוק טרם אתם מזמינים מנעולן מהאינטרנט.

המשך לקרוא

איך תדעו שהמנעולן שהזמנתם אמין

צריכים להחליף מנעול בדלת הבית? קבלו את המדריך המלא: ממה יש להיזהר, מה כדאי לבדוק עם המנעולן, ומדוע לא כדאי להתבייש.

עברתם לדירה חדשה? פתחתם עסק חדש? בעל בית חדש? החלפת מנעול- חובה! הביטחון מחייב שרק לנו הדיירים החדשים ולמורשים על ידינו תהיה גישה לבית או לעסק. הרי אנו לא מעוניינים בביקורי פתע של הדייר הקודם, ליותר מדי אנשים הייתה גישה למפתחות.

המשך לקרוא

האם הרכב שלך מוגן?

האם את/ה חושב/ת שאתם מוגנים מגנבים ופורצים? עד כמה אתם חושבים שהרכב שלכם מוגן מפני פריצה? מלאו את השאלון הקצר וגלו!

המשך לקרוא

לא תאמינו איך כל אחד יכול לפרוץ את הרכב שלכם

אתם נוסעים לעבודה, מחנים את הרכב בחניון, נועלים את הרכב ומרגישים הכי בטוחים בעולם שהרכב שלכם, המבצר הנוסע שלכם, מוגן ופרטי רק עבורכם. אם רק הייתם יודעים כמה זה קל לפרוץ את הרכב שלכם, הייתם נוקטים משנה זהירות ומגנים על הפרטיות שלכם קצת יותר טוב. צפו בסרטון וראו איך כל ילד עם כדור טניס, יכול לפרוץ את הרכב שלכם, חדש ככל שיהיה.

המשך לקרוא

למה אין פיקוח ממשלתי על מנעולנים

בניגוד למספר מצומצם של מקצועות, בכ-90% מהתחומים בעלי המקצוע לא נדרשים להסמכה ואין עליהם פיקוח. אז מה חשוב לדעת? המקצוענים עם כל התשובות

כיום ישנם מספר ענפים בתחום בעלי המקצוע לבית, שמחייבים רישיון על מנת לעסוק בו. על מנת להתקין ולתת שירות בתחום גז הבישול הביתי, נדרשת תעודת הסמכה מטעם משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים. זאת כי גז בישול (גפ"מ) הוא חומר מסוכן ביותר המסכן חיים ורכוש, ומחייב שמירה על נהלי בטיחות קפדניים ולפיכך בעל המקצוע חייב לקבל היתר לעסוק בו. מי שעוסק בתחום זה ללא היתר עובר על החוק.

המשך לקרוא