מנעולן רכב

חזרה לעמוד הבית

מנעולן רכב הוא כמובן המומחה בכל הקשור למנעולים ומפתחות של רכבים – מנעולן רכב הוא זה שאמור לדעת איך לפרוץ לרכב במקרה שננעל עם המפתחות בפנים וכמובן לשכפל מפתחות לרכב במידת הצורך. זהו הבסיס של העבודה של מנעולן רכב אך האמת שתחום פעילותו של מנעולן רכב הוא הרבה יותר מורכב עם ניקח בחשבון את הדברים הבאים:

  •   ישנם סוגים שונים של מפתחות לרכב וטכניקות שונות לשכפול.
  • לכל רכב ישנו מנגנון אחר של נעילה ומנעולן רכב חייב להכיר את כל המנגנונים השונים על מנת להצליח לפרוץ אותם במידת הצורך.
  • מנעולים לרכב בימינו הם הרבה יותר מורכבים ממה שהיה פעם, הם כוללים קודנים ושלטים מסוגים שונים וכמו כן אימובילייזרים. גם אלו דברים שמנעולן רכב צריך לדעת להכיר ולתת שירות לגביהם. מנעולן רכב חייב לדעת איל לשכפל ולשחזר שלטים ואימובילייזרים.
  • שיטות הנעילה והטכנולוגיות הנלוות משתנות בקצב מסחרר ועל מנעולן רכב תמיד להישאר מעודכן בכל החידושים על מנת שידע איך לטפל בבעיות שעלולות להתעורר.
  • ישנם סוגים שונים של רכבים המיוצרים על ידי יצרנים שונים ולכל אחד מהם שיטה שונה. שיטות הנעילה משתנות גם בין הדגמים השונים של אותו היצרן ובין המודלים המתחלפים כל שנה.
  • מנעולן רכב צריך לדעת גם לטפל בבעיות של רכבים דו גלגליים, רכבים פרטיים, רכבים מסחריים בינוניים ואפילו משאיות.

 כפי שהבנתם מנעולן רכב חייב להיות איש בעל רמה מקצועית גבוה מאוד, מיומנות ושאיפה תמיד ללמוד את החידושים האחרונים בתחום.

מהי התכונה הכי חשובה של מנעולן רכב?

בואו ננסה לחשוב על התרחיש הבא – יום שישי, שתיים בלילה, אתם חוזרים מבילוי. אתם מחנים את הרכב בחנייה, יוצאים מהרכב וסוגרים את הדלת. אתם צועדים לעבר הדירה וכאשר אתם מגיעים לדלת אתם מושיטים את היד לכיס בשביל להוציא את המפתחות. ואז אתם מבינים ששכחתם את המפתחות ברכב. אתם חוזרים בריצה אל הרכב בשביל לראות את המפתחות זרוקים על המושב כאשר דלת הרכב נעולה מבפנים. מה תעשו? כמובן שיש לכם מפתח אקסטרה בבית אך הבעיה היא שמפתחות הדירה הן באותו הצרור שנעול באותו. מזל שיש לכם טלפון סלולרי אתכם ואתם יכולים להתקשר למנעולן שיבוא לחלץ אתכם.

עכשיו אחרי שסיפרתי לכם את הסיפור אני מניח שהתחלתם להבין מהי התכונה הכי חשובה של מנעולן רכב – הזמינות והגמישות בשעות העבודה.

מחפש מנעולן רכב אמין? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!

 
Select files...