כאשר נתקענו מחוץ לבית או לרכב ללא מפתחות יש לנו צורך במנעולן. לפעמים זה קורה שהדלת נסגרת עלינו והמפתח נשאר בפנים ובדגמים ישנים של מכוניות זה גם יכול לקרות. זה לא נעים וזה בדרך כלל שם אותנו בבעיה. במקרה כזה צריך להזמין מנעולן שיעזור לנו לפתח את דלת הבית או דלת הרכב.

אז איך בוחרים מנעולן ומהן התכונות הכי חשובות של מנעולן?

התכונות החשובות ביותר כאשר מחפשים מנעולן

פריצה ומנעולים הן שתי מילים מנוגדות; מנעולים מצד אחד מסמלים עבורנו ביטחון ואילו פריצה מסמלת בדיוק את ההפך. קונפליקט זה בין שתי המילים מסמל עבורי את הצורך בחיפוש אחר מנעולן טוב אשר מנעולן.

יושר – מנעולן הוא מישהו בעל ידע המסייע לו לפרוץ לתוך בתים וכלי רכב, אפילו כספות. זהו ידע שבידיים הלא נכונות עלול לשמש למטרות פחות חיוביות. כאשר אנו מחפשים מנעולן חשוב לנו מאוד היושר שלו. אנו לא רוצים להתעסק עם אנשים אשר למדו לפרוץ מנעולים בעולם התחתון אלא אנשים אשר עברו הסמכה של מנעול ולהם תעודת יושר ממשטרת ישראל.

אמינות – אמינות היא עוד תכונה הנגזרת במקצת מן היושר. כאשר אנחנו מזמינים מנעולן חשובה לנו האמינות שלו. האמינות שלו מתבטאת בכל הצורה בה הוא נותן לנו את השירות, האם עמד בכל דבר שסוכם. כאשר אני מזמין מנעולן והוא אומר לי שהוא יגיע בשעה תשע אני מצפה שהוא באמת יגיע בשעה תשע ולא יגרום לי לחכות סתם. זהו עניין של אמינות.

גמישות ונכונות לעבוד מסביב לשעון – מה לעשות שהרגע הזה שבו ננעלתם מחוץ לבית או מחוץ לרכב הוא באמצע הלילה או בסוף השבוע. זה יכול לקרות בכל שעה משעות היממה, כלומר בשעות שהן אינן חלק מיום העסקים הנורמלי. לכן אתם צריכים שירות של מנעולן ומנעולן אשר יעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה. זוהי אחת התכונות החשובות ביותר של מנעולן.

מקצועיות וטכניקה – מנעולן חייב ידע מקצועי רב בתחום המנעולים, השלטים והאימובילייזרים. ככל שהידע שלו הוא יותר עמוק כך היעילות והיכולות שלו להתמודד עם מנעולים מסובכים עולה. הטכנולוגיות כל הזמן מתחדשות ועל מנעולן להישאר מעודכן בכל מה שחדש בתחום המנעולים והשלטים. מנעולן שאינו בעל רמה מקצועית גבוהה עלול אף לעשות נזק.

מחירים – לא בוחרים שירות לפי המחיר, בוחרים שירות לפי הרמה ואח"כ מסתכלים גם על המחיר. לכן השארתי לסוף את נושא המחיר. אך כמובן שישנה ציפייה שמנעולן ינהג לפי רמות המחירים הסבירות בשוק.

ולסיום טיפ קטן, שימו לב שתמיד יש לכם טלפון של מנעולן בארנק ובזיכרון הטלפון הנייד, אתם אף פעם לא יודעים מתי תזדקקו לשירותיו. זה יכול להיות בכל מקום ובכל שעה ותמיד חשוב להיות מוכנים.

מחפש מנעולן אמין, מקצועי וישר? אתה מוזמן לחייג עכשיו לטלפון 053-4285866 או להשאיר פרטים ואנחנו מתחייבים לחזור אליך תוך דקה או פחות!
 
Select files...